Українська економіка намацала «дно» у 2022 році та може повернутися до зростання вже цього року.
Таку думку в інтерв’ю UBR.ua висловив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.
«Все залежить від військових дій, але я залишаюся оптимістом. Думаю, всі подальші військові події будуть про перемогу України та відвоювання окупованих росією територій. Думаю, найстрашніші економічні часи минули. Сподіваюся, що на військовому фронті — так само», — сказав Железняк.
За його словами, стан економіки є значно кращим, ніж очікували як представники влади, так само й експерти. Хоч як це дивно, значно кращим, ніж прогнозували у Світовому банку, МВФ, ЄБРР.
Україна пройшла рік з набагато кращими позиціями, яких ніхто у світі не міг очікувати від держави, яка перебуває у стані повноцінної війни.
«Пам’ятаю, що десь у березні ми мали розмову з деякими міністрами, представниками влади: вони цілком серйозно обговорювали ідею видачі продуктових талонів для людей, які не можуть знайти роботу. Я дуже радий, що ця ідея так і залишилася ідеєю, і в ній не було необхідності», — сказав нам Железняк.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…