Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Російські олігархи почали багатшати

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: олігархи

    У поточному році статки мільярдерів росії збільшилися на $16,1 млрд, випливає з опублікованого Bloomberg індексу найбагатших людей планети. Розрахунок провадиться в тому числі на основі вартості акцій компаній, якими володіють мільярдери.

    2652_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

    Про це пише «Мінфін» з посиланням на «Комерсант».
    Найбільше з росіян з початку року заробив голова та основний власник Лукойла Вагіт Алекперов — приріст склав $2,5 млрд, а його статки збільшилися до $17,9 млрд.

    До трійки лідерів за обсягами заробленого з початку 2023 року серед російських бізнесменів також увійшли основний власник «Сєвєрсталі» Олексій Мордашов (приріст $1,54 млрд) та голова «Норнікелю» Володимир Потанін (+$1,32 млрд).
    Більше $1 млрд з початку року також заробили власниця Wildberries Тетяна Бакальчук (+$1,16 млрд), співвласник та голова правління Новатеку Леонід Міхельсон (+$1,12 млрд) та засновник холдингу USM Алішер Усманов (+$1,06 млрд).
    За даними Forbes, Олексій Мордашов зазнав найбільших фінансових втрат у 2022 році — майже $11 млрд.
    У топ-10 найбідніших російських мільярдерів за підсумками минулого року увійшли також Вагіт Алекперов, який втратив $5,1 млрд, і Тетяна Бакальчук, яка збідніла на $8,3 млрд.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми