Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки потрібно грошей українській економіці у 2023 році - МВФ

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: економіка, фінансова підтримка, МВФ

  Українській економіці для функціонування у 2023 році потрібно від 40 до 48 млрд доларів фінансової підтримки.

  Про це сказала директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва на всесвітньому урядовому саміті у Дубаї.

  Фонд працює над програмою з підтримки уряду України, більшу частину грошей нададуть США та Європейський Союз.

  «Україні потрібно від 40 до 48 млрд доларів зовнішньої фінансової підтримки цього року, щоб країна могла функціонувати», — зазначила Георгієва.

  Українська влада, на її думку, успішно долає кризу в економіці — пенсії та зарплати в державному секторі сплачуються, інфляція перебуває нижче 30%, а в інших державах в умовах війни вона іноді сягала 100%.

  «Я захоплена українською владою. Ми часто проводимо зустрічі онлайн і чуємо сирени. Ми перериваємо зустріч, щоб люди перейшли в безпечне місце, і продовжуємо далі», — сказала Георгієва.

  Місія МВФ відновила роботу в Україні

  З 13 лютого в Україні почала працювати місія МВФ на чолі з Гевіном Греєм. Організація обговорить виконання вимог моніторингової програми, схваленої наприкінці 2022 року. Термін дії програми — 4 місяці.

  ЗМІ писали, що нова кредитна програма на 14-16 млрд доларів МВФ може погодити до кінця березня. У перший рік Україні можуть надати 5-7 млрд доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми