Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українці зменшили фінансову допомогу на ЗСУ: статистика

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: донати, ЗСУ

  Українці донатять на ЗСУ 1525 гривень у середньому. Це вдвічі менше, ніж рік тому.

  55_105422.jpg (79.44 Kb)

  Про це свідчать результати опитування комунікаційної агенції Postmen.

  Дослідники опитали близько 80% українців, які залишилися в Україні, та близько 20% тих, хто виїхав за кордон після початку повномасштабного вторгнення рф (найбільше з них перебувають у Польщі, Німеччині, Великій Британії і Франції). Більшість із них, 82%, не планує повертатися в Україну до закінчення війни.

  Для порівняння, станом на лютий 2023 року середня сума донату в «Повернись живим» становила 3500 гривень. А у лютому 2022 року, рік тому, ця сума складала 2000 гривень.

  Більше половини опитаних (56,8%) стверджує, що їхні витрати значно збільшилися. Водночас зросла й частка тих, у кого зменшилися заощадження чи вони взагалі відсутні. Про те, що мають фінансовий запас на пів року й більше, сказали менше 40% респондентів.

  Українці не економлять на продуктах (45%), ліках (42%) і оплаті комунальних послуг (31%). Більша частина, 61,7% стали більше підтримувати українські бренди. Серед них 69% жінок і 55% чоловіків.
  Щодо донатів, то чим старший опитуваний, тим менша сума його пожертв (особливо серед українців старше 50 років). Молодь готова віддавати найбільше. Загалом 90,3% протягом року донатили на ЗСУ.

  Найбільше донатів надсилали у фонд «Повернись живим» (68%) і фонд Сергія Притули (58%). Також 45% робили донати у фонди «Таблеточки» і UAnimals.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми