Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українцям можуть видати по $1200

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство

  У Верховній Раді зареєстрували законопроект №9279 про основні засади забезпечення компенсацій жертвам збройної агресії російської федерації. Відповідний документ опубліковано на сайті парламенту.

  1251_1807580.jpg (61.83 Kb)

  Мета проекту полягає у визначенні на законодавчому рівні основних засад подальшого захисту прав громадян, які постраждали від війни, за рахунок компенсацій з боку росії.
  Автори пропонують визначити джерелом компенсацій щонайменше 8% від ВВП росії ($1,779 трлн). На гроші може претендувати абсолютна більшість громадян України (за винятком певного кола осіб, наприклад, засуджених за злочини проти нацбезпеки). Відповідна сума — приблизно $143 млрд — передбачена на воєнні витрати країни-агресора, яка має бути повністю демілітаризована в майбутньому.

  «Щорічний розподіл між громадянами України цієї суми… у рівних частках протягом щонайменше 20 наступних років забезпечить справедливість і суттєву матеріальну підтримку. У результаті до 40 млн українців (включаючи дітей) зможуть отримувати по 12 000 грн щомісяця», — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.
  Таким чином, середня сім'я з двома дітьми отримуватиме щомісяця $1200, які зможе спрямувати на оплату комунальних послуг, освіту, охорону здоров’я тощо.
  У документі наголошується, що реалізація проекту дасть змогу знизити навантаження на Пенсійний фонд, а також скасувати інститут субсидій.

  Автори законопроекту вважають, що його ухвалення допоможе відновленню України, покращить якість життя громадян і криміногенну ситуацію, а також виключить або значно ускладнить повторну агресію росії.
  У свою чергу, довгострокові виплати на користь громадян України дозволять зменшити фіскальний тиск на платників податків, що має привести до прискорення темпів економічного розвитку, а також зміцнення обороноздатності країни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми