Фінанси. Гроші. Валюта, Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Львів заробив перший мільярд гривень до свого бюджету

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Львів, мала приватизація

    За час проведення онлайн-аукціонів із малої приватизації в державній електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» Львівська міська рада заробила перший мільярд гривень до свого бюджету. Львів став першим містом, яке досягнуло такого результату.

    9719_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Про це повідомили в пресслужбі «Прозорро.Продажі».

    Загалом Львівська міська рада із серпня 2018 року до травня 2023 року організувала 356 успішних онлайн-аукціонів із малої приватизації. Середня конкуренція на торгах становила майже троє учасників, а ціна за підсумками е-аукціонів зросла майже вдвічі.

    «Львів оголошує приватизаційні торги в системі майже пʼять років, фактично одразу від їхнього запуску в системі влітку 2018 року. За цей час місто не лише заробило кошти до свого бюджету, а й знайшло для об'єктів нових ефективних власників, які створили там працюючі бізнеси та нові робочі місця», — зазначив Сергій Бут, СЕО «Прозорро.Продажі».

    З 24 лютого 2022 року відбулося майже 50 аукціонів, що принесло до бюджету Львова понад 90 млн. Протягом цього періоду ціна активів, реалізованих на торгах, зросла на 60%.

    Найбільше зростання ціни — більш ніж у 6 разів — відбулося на торгах із приватизації котельні площею 740,6 кв. м: її реалізували за понад 24 млн гривень, а конкуренція на цьому аукціоні становила 10 учасників.

    Найдорожчим лотом на приватизаційних е-аукціонах Львову виявилося нежитлове приміщення в центрі міста площею понад 400 кв. м, яке продали за 116 млн гривень.

    Найактивніше у Львові змагалися за нежитлове приміщення першого поверху площею 88,2 кв. м: на торги прийшло 18 людей, які шляхом конкуренції підвищили стартову ціну з 1,8 млн грн до 5,5 млн грн.

    «Приміщення, які ми виставляємо на аукціон, — це абсолютно різні приміщення — як за площею, так і місцем розташуванням і функціоналом. У цих приміщеннях нові власники облаштовують як магазини чи заклади харчування, так і різні ініціативи соціального спрямування, як-от, наприклад, шоу-рум „Lady Di“ — інклюзивне ательє. Приватизація цих приміщень завдяки прозорому та відкритому аукціону дає змогу отримати місту максимально високу ринкову ціну за ці обʼєкти», — пояснює керівниця управління комунальної власності у Львівській міській раді Інна Свистун.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
"Дарниця" визнала підвищення цін на 120% за час війни, але звинувачує інших у дорогих ліках
Представниця фармацевтичного гіганта "Дарниця" Катерина Загорій в інтерв'ю визнала, що за останні роки компанія підвищила ціни на свої препарати на 12...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми