Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як увійти до 1% найбагатших людей світу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: гроші, фінанси

  Кожна людина прагне заробляти більше. Дехто навіть прагне потрапити до клубу найзаможніших осіб, який часто називають 1%. Проте, як виявилося, у кожній країні поріг входу різний.

  1930_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це пише Bloomberg.

  Для прикладу, щоб увійти до 1% найбагатших людей у Монако, потрібно володіти капіталом у розмірі 12,4 мільйона доларів. Ця країна є лідером у рейтингу.

  До трійки лідерів також увійшли Швейцарія та Австрія, де поріг входу до клубу багатіїв становить 6,6 мільйона доларів та 5,5 мільйона доларів чистого капіталу відповідно.

  У США перетнути цей поріг допоможе капітал у розмірі 5,1 мільйона доларів. До першої п’ятірки також входить Нова Зеландія з 5,2 мільйона доларів.

  Нові дані свідчать про те, що пандемія та зростання вартості життя посилюють проблему розриву між бідними та багатими країнами. Зокрема, поріг входу до 1% найбагатших осіб у Монако у понад 200 разів перевищує аналогічну позначку у Філіппінах, де цей показник становить всього 57 тисяч доларів.

  Згідно з даними Світового банку, домогосподарства з низьким рівнем доходів на глобальному рівні відчувають на собі тягар інфляції. Через це вони вимушені збільшити частку витрат з бюджету на базові потреби:
  їжу;
  житло.
  Паралельно 500 найзаможніших людей світу з почату 2023 року зафіксували зростання своїх статків майже на 600 мільярдів доларів.
  Хоча в 2022 році кількість надбагатих людей у світі скоротилася на 3,8% до приблизно 580 000 після різкого зростання в попередньому році. 500 найбагатших людей світу цього року додали майже 600 мільярдів доларів до своїх загальних статків.

  Країни Близького Сходу, включаючи Об'єднані Арабські Емірати та Саудівську Аравію, спостерігали зростання минулого року, оскільки ціни на енергоносії відновилися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...
Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція
Російська агресія проти України спричинила масштабну економічну кризу, змусивши численних підприємців припинити свою діяльність. Причини різні: вимуше...
Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі
Весна — це не лише довгоочікувана пора тепла та сонця. В цей час також починається сезон пікніків. Звісно, кожна людина має власні уподобання в смакол...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми