Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Іранський бізнес продовжує працювати в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес, Іран

  Напередодні повномасштабного вторгнення в Україні було 1099 компаній з власниками з Ісламської республіки Іран.

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)

  Про це пише Опендатабот.
  Перед повномасштабним вторгненням в Україну зафіксовано понад тисячу компаній з власниками з Ісламської Республіки Іран. Це бізнеси у галузі торгівлі, будівництва, ІТ, консультування та в ресторанній сфері.

  Слід відзначити, що компанії з власниками з Ірану в Україні займаються оптовою торгівлею, будівництвом, ресторанним бізнесом, задіяні в ІТ-сфері та консультуванні з бізнес-питань.
  Більшість бізнесів з іранським корінням в Україні зосереджена у Києві та області, а також на Харківщині, Одещині та Дніпропетровщині. Цікаво, що у Чернівецькій та Вінницькій областях жодної компанії з власниками з ІРІ не знайдено.

  У 2022 статистичну звітність про результати своєї роботи за рік подали лише 5% або 51 компанія з іранськими власниками. Лише 15 компаній мали прибуток, решта повідомили про збитки або подали нульові декларації.
  Найбільший дохід по результатах першого року війни зафіксований у ТОВ «Зіба» — 95,1 млн грн. Ось як виглядає топ-10 українських компаній з іранським корінням:

  Санкції проти Ірану
  Наприкінці травня Верховна Рада ввела в дію рішення РНБО та запровадила санкції проти ісламської держави.
  Рішення передбачає обмеження торгівлі з Іраном, блокування транзиту ресурсів українською територією для його резидентів, а також блокування капіталів резидентів ІРІ в Україні на 50 років.
  Співпраця з компаніями, що потрапили під санкції, належить до ризикових видів діяльності та привертає підвищену увагу правоохоронних органів.
  Опендатабот створив Реєстр українських компаній, пов’язаних з Іраном, де можна знайти список таких бізнесів та перевірити контрагентів і партнерів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми