Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"Чорному археологу" з Хмельниччини загрожує ув'язнення

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: скарб, підозра

    "Чорний археолог" з Хмельницької області продав на інтернет-аукціоні унікальний скарб ІІІ століття. Отримав він за це не лише гроші, а й підозру від правоохоронців – йому загрожує, серед іншого, ув'язнення на строк до 3 років.

    9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Про це повідомили Нацполіція та Офіс генпрокурора. Наголошується: орієнтовна вартість вилученого унікального скарбу становить понад 590 тис. грн.

    "Мешканцю Хмельниччини повідомлено про підозру у незаконному присвоєнні знайденого скарбу, який має культурну цінність, а також збуті майна, отриманого кримінально протиправним шляхом (ч. 1 ст. 193, ст. 198 КК України)", – йдеться у повідомленні.

    Що знайшов "чорний археолог"

    Чоловік, який не мав відповідного дозволу, проводив земляні пошуково-археологічні роботи. У процесі цього він відкопав унікальний скарб ІІІ століття:

    пояси готів;
    срібло;
    мідь;
    лиття;
    кування;
    плакування.

    "Вони відносяться до предметів декоративно-прикладного мистецтва давніх германців у період, коли вони мігрували через територію сучасної України з Північної Європи до Чорного моря. Аналоги знайденої старожитності – найвідоміші експонати в головних музеях Данії та Швеції", – розповіли правоохоронці.

    Після цього, наголошується, чоловік виставив знахідку для продажу на інтернет-аукціоні. Де й реалізував їх.

    Зазначимо: за чинним законодавством, археологічні знахідки належать державі, а тому не можуть бути предметами продажу та колекціонування приватними особами. А також вивозитись за кордон.

    Де скарб зараз

    Наразі, зазначається, знайдені ремінні гарнітури, а також інші предмети мистецтва передано до Національного музею України. Його експерти вже підтвердили достовірність та справжність походження знахідки.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми