Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Розтрата понад 62 млн грн: Грибан і Висоцький заарештовані

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: корупція, Грибан, Висоцький

  Вищий антикорупційний суд (ВАКС) визначив запобіжним заходом для колишнього заступника міністра економіки Олександра Грибана заставу в 939 400 грн. НАБУ та САП підозрюють його у розтраті понад 62 млн грн при закупівлі продуктів харчування як гуманітарну допомогу.

  4608_580efc2f03183fe2206a37831402.jpg (52.67 Kb)

  Про це повідомили у самій Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі . Там зазначили: також на Грибана поклали низку додаткових обов'язків. Зокрема:

  прибувати на вимогу до детектива, прокурора та суду;
  не виїжджати з Києва без дозволу детектива, прокурора та суду;
  повідомляти детективу, прокурора або суду про зміну свого місця проживання та роботи;
  утримуватись від спілкування з іншим підозрюваним (першим заступником міністра аграрної політики Тарасом Висоцьким), а також свідками у справі;
  здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорт) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в'їзд до України.
  Що передувало

  Раніше в САП розповіли , що у 2022 році Висоцький провернув корупційну схему із закупівлею для потреб обласних військових адміністрацій продукції у підконтрольній компанії. При цьому:

  ціни були завищені у 2-3 рази порівняно з ринковими;
  закупівлю було здійснено на кошти "Укрзалізниці", що завдало їй збитків на 28,8 млн грн.
  Крім того, у цей же період за його участю вже в іншій підконтрольній компанії за завищеними цінами було закуплено продукти харчування – гуманітарною допомогою населенню низки регіонів України.

  До закупівлі також було залучено Грибана. "Він зокрема приховував дані про наявність більш вигідних пропозицій від інших учасників ринку, включаючи українських виробників. А також схиляв чиновників ОВА до протиправного погодження заявок та рахунків на закупівлю продуктів у підконтрольної компанії", - йдеться у повідомленні САП.

  Ця схема також завдала шкоди "Укрзалізниці". Цього разу на 33,7 млн. грн. Таким чином, загальна сума збитків перевищила 62 млн. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми