Фінанси. Гроші. Валюта, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У Telegram злетіла кількість фейкових чат-ботів українських банків

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: шахраї

    У Telegram злетіла кількість фейкових чат-ботів українських банків . Шахраї створюють їх для того, щоб дізнаватися особисті дані українців та красти гроші з їхніх карток .

    00_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

    Щоб убезпечити себе, слід уважно перевіряти, чи на справжній чат-бот фінустанови ви потрапили . Про це розповіла Олеся Данильченко, заступник директора Української міжбанківської асоціації платіжних систем ЕМА, у коментарі.

    "У Telegram необхідно обов'язково перевіряти, чи це той самий бот, яким ви користувалися, чи це оригінальний бот банку. Треба переглядати, чи є там синя галочка, хоча зловмисники навіть навчилися її малювати. Рекомендую: якщо ви раніше не користувалися банківськими чат- ботами , якщо не можете розрізнити, чи не впевнені в цьому, то краще скористатися будь-якими іншими варіантами сервісів. Наприклад, можна зайти в інтернет-банкінг », – пояснює експерт.

    Вона зазначила, що Telegram має багато підробок чат-ботів, тому що на платформі є проблеми з блокуваннями. "Вони не так швидко реагують, і кілька днів роботи продовжують своє існування навіть у випадку, якщо вони були вже виявлені і банк подав заявку на блокування", - сказала вона.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми