Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Німеччина збільшить виплати соціально незахищеним слоям населення

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Німеччина, виплати, біженці

    Німеччина з 1 січня 2024-го збільшить виплати соціально незахищеним слоям населення . Виплати також збільшать і для українських біженців.

    2568_67744.jpg (.95 Kb)

    Про це повідомляє видання tagesschau.de. У 2023 році в Німеччині почали виплачувати допомогу по безробіттю Bürgergeld (цивільний дохід). Це виплати для людей, у кого дохід менший за прожитковий мінімум і немає роботи. Допомога Bürgergeld у Німеччині отримують понад 5,5 млн осіб. Ці виплати поширюються і на українських біженців.

    З початку 2024 року розмір допомоги зросте. Зокрема, нові суми виплат будуть такі:

    батьки-одиначки або самотні дорослі – 563 євро (зараз 502 євро);
    діти віком до 6 років – 357 євро (зараз 318 євро);
    діти віком 7-14 років – 390 євро (зараз 348 євро);
    діти 15-18 років – 471 євро (зараз 420 євро);
    При нарахуванні допомоги враховуються витрати на житло, доходи та активи вище за певний поріг.

    Україні потрібно повернути біженців

    У ЄС перебуває 4,8 млн українських біженців, йдеться у даних Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Найбільше – у Польщі (1,5 млн осіб), 881,4 тис. – у Німеччині, 485,1 тис. осіб – у Чехії. У цих даних немає інформації про українських біженців у Молдові, Грузії, США, Канаді, а також у Росії. РФ примусово вивозила українців на свою територію, викрала 19,5 тисяч дітей, депортувала сотні тисяч осіб дорослого населення (з окупованих територій).

    Дані опитування Rakuten Viber показують, що 69% українців після початку повномасштабної війни не залишали країну. 15% виїжджали, але вже повернулися додому. 16% - покинули свої будинки і досі не повернулися. "Тільки 1% точно планують залишити Україну цього року, хоча конкретних планів ще немає. Дуже мало українців мають намір емігрувати", – коментує результати опитування президент KSE Тимофій Мілованов.

    "Основними чинниками для українців, які планують повернутися в Україну, є можливість возз'єднання з сім'єю, членство України в ЄС та НАТО, підвищення рівня оплати та покращення умов праці, реформи системи охорони здоров'я та судової системи, а також допомога держави у відновленні чи поверненні втраченої чи пошкодженої". житла", - розповідають OBOZREVATEL на платформі EWL.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми