Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Платіжні операції в Україні виконуватимуться за 10 секунд

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: платіжні операції

  Платіжні операції в Україні стануть швидшими. Вже в 2025 році вони будуть виконуватися протягом 10 секунд.

  1678_svafolcliy_big_jpg_f9762f2ae7a9a4a417f83be7625fe3c5.jpg (39.21 Kb)

  Про це заявив директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку Андрій Поддєрьогін, повідомляє пресслужба НБУ.

  «Ми в Національному банку орієнтуємося на глобальні тенденції, тому що світ став глобальним. Неможливо розвивати платежі окремої країни, не враховуючи напрями розвитку платежів у світі», — сказав Андрій Поддєрьогін.

  За його словами, майбутній розвиток платіжного ринку України має враховувати інтеграцію України з платіжною інфраструктурою зони SEPA.

  Так, вже з 2024 року платіжні операції стануть швидшими, адже з 1 квітня 2024 року учасники СЕП мають зараховувати кошти на рахунок отримувача протягом 1 години. А з 2025 року в Україні запрацюють миттєві кредитові перекази — кошти зараховуватимуться на рахунок отримувача за 10 секунд (мета — 2 секунди).

  Він додав, що перед НБУ та учасниками платіжного ринку наразі стоїть багато задач із розвитку українського платіжного ринку, аби не лише наблизити його до європейського, але й надати усім користувачам платіжних послуг зручні й корисні інструменти, посиливши, зокрема, їх захист.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми