Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На яких українських монетах можна добре заробити

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: старі українські монети

    Обов'язково передивіться всі монети, можливо у вашій кишені цілий статок.

    9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)

    Забуті в скарбничках монети можуть принести українцям непогані доходи. Деякі старі монети високо цінуються серед колекціонерів через певні особливості.

    Так, за інформацією сайту "Монети-ягідки", 2 копійки 1994 року різновиди 2(10 к.) АА можна продати від 4,5 тисячі гривень.

    "При карбуванні аверсу монети використовувався штемпель від 10 копійок 1994 року. Широкий кант вийшов через те, що діаметр штемпелів для 10 копійок менше, ніж для 2 копійок. Різновид 2 (10 к.) АА нумізмати часто називають "переплутка", – пояснили експерти.

    Крім того, за 25 копійок 2003 року різновиди 1еам можна отримати до 2200 гривень. Відзначається, що ця рідкісна монета карбувалася для річного набору НБУ, але його так і не випустили, тому викарбувані монети відправили в обіг.

    Також цінуються і 1-копійчані монети 1996 року, а саме:

    різновид 1БА з великими ягодами– 1 300 - 2 000 гривень;
    різновид 1БВ з маленькими ягодами– 2 500 - 3 000 гривень.
    "Копійка 1996 р. зустрічалася не тільки в наборах НБУ, іноді її знаходили в обігу. Однак монети з обігу дешевші, ніж копійки з набору", – зазначено в повідомленні.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми