Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Долар змінив курс: яку ціну встановили банки

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: курс долара

  Продати долар можна в середньому за курсом 37,30 грн, євро – 40,50 грн.

  9998_2.jpg (63. Kb)

  Готівковий курс долара до гривні в банках України сьогодні, 22 листопада, залишився на рівні попереднього показника – 37,80 грн за долар в середньому. Продати американську валюту в банках сьогодні можна в середньому за курсом 37,30 грн за долар.

  Курс євро щодо гривні сьогодні подорожчав на 5 копійок і становить 41,10 грн за євро. Продати євро можна в середньому за курсом 40,50 грн за євро.

  Середній курс у валютних обмінниках Києва сьогодні становить 37,75 грн/дол. (продати долар можна за 37,65 грн), євро – 41,10 грн/євро (курс продажу – 40,90 грн/євро).

  Курс валют в Україні
  Національний банк України на середу, 22 листопада, встановив офіційний курс долара до гривні на рівні 36,05 грн/дол., тобто гривня залишилася на рівні попереднього показника. Офіційний курс євро на середу, 22 листопада, встановлений на рівні 39,47 грн/євро, тобто гривня послабилася на 7 копійок порівняно з учорашнім курсом.

  Раніше директор департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку", Ганна Золотько прогнозувала, що курс долара в Україні у листопаді 2023 року коливатиметься в межах 37,6-38,2 гривні за долар.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми