Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Кабмін вніс зміни щодо виплат ВПО

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: виплати, ВПО

  На засіданні 21 листопада Кабінет міністрів вніс зміни до низки урядових постанов щодо обліку ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та виплат їм держдопомоги. Переселенці, які деякий час проживали за кордоном, можуть звертатися по призначення виплат через 15 робочих днів після повернення в Україну.

  7900_polsha-bezhentsy-ukraina-583x391.jpg (44.01 Kb)

  Це стосується тих громадян, хто оформлює виплати вперше. Про це йдеться в поясненні Міністерства соціальної політики 22 листопада.

  До того ж ВПО, які повернулись в Україну після 1 серпня 2023-го, але раніше втратили допомогу через перебування за кордоном понад 30 днів, виплату призначитимуть за особистим зверненням. Це можливо через 15 робочих днів після повернення в країну. Виплата призначатиметься на 6 місяців.

  ВПО, які після 1 серпня 2023 змушені були повторно покинути свої домівки через обов’язкову чи примусову евакуацію (зокрема, через підрив окупантами Каховської ГЕС), зможуть отримувати допомогу протягом ще 6 місяців.

  "Дякую всім, хто долучився до напрацювання цих нововведень для підтримки наших внутрішніх переселенців, – заявила віцепрем'єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. – Нам важливо, щоб люди відчували підтримку держави, що вони не залишилися сам на сам зі своїми проблемами".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми