Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На яких українських монетах можна розбагатіти

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нумізмати, старі монети

    Українці можуть дорого продати деякі монети. Річ у тім, що через свої особливості ті високо цінуються колекціонерами – настільки, що вони готові платити за них тисячі гривень.

    8621_670027.jpg (39.3 Kb)

    Так, за екземпляр 1992 року різновиду 1.35АА можуть заплатити понад 11 000 грн, повідомляють фахівці ресурсу "Монети-ягідки". Цю монету відрізняють:

    ступінчаста верхівка правого верхнього листа;
    маленькі ягоди.
    За 1 грн 2001 року різновиду 1АДг можна виручити до 5 000 грн. Особливість цієї монети в тому, що вона має гладкий гурт без написів.

    "Оскільки ця гривня рідкісна і дорога, її часто підроблюють фальшивомонетники. Вони спилюють написи на гурті у дешевшої гривні 2001 року. Перевіряйте параметри монети: в оригінала вага 6,8 грама, діаметр 26 мм", – попереджають фахівці.

    А за 50 копійок 1994 року різновиду 1.1АГм платити готові від 2 000 грн до 4 000 грн. Таку монету можна впізнати за:

    невеликим отвором в нижній частині тризуба;
    проміжком у вигляді трапецій між листком та відростком;
    гуртом з дрібною насічкою.
    "В обігу зустрічається ще один різновид із трапеціями – 2АГм, у таких 50 копійок великі отвори в нижній частині тризуба. Монету можна продати за 5-30 грн", – розповідають фахівці.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми