Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи законно отримувати кілька видів соцдопомоги одночасно

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: соцвиплати, закон

  В Україні громадяни мають право отримувати кілька видів соціальної допомоги одночасно. Це не забороняється законодавством.

  5263_670027.jpg (39.3 Kb)

  Про це йдеться в поясненні "Юридичного порадника для ВПО". Призначення допомоги малозабезпеченій сім'ї не потягне за собою скасування виплат на проживання внутрішньо переміщеним особам, оскільки:

  для призначення виплат малозабезпеченим беруться майнові критерії (дохід сім'ї, наявність житла, авто, здійснені витрати та ін.);
  розмір фіндопомоги на проживання ВПО (внутрішньо переміщеним особам) не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для призначення допомоги зокрема.
  Допомога на проживання ВПО призначається для забезпечення підтримки переселенців серед незахищених верств населення та стимулювання до працевлаштування ВПО працездатного віку. Тобто мета цих виплат – підтримка українців, які у зв'язку з війною змушені були покинути свої домівки і переміститися в інші області.

  Право на державну соцдопомогу мають малозабезпечені сім’ї, які постійно проживають в Україні, а також інші малозабезпечені родини у випадках, встановлених законом.

  Малозабезпеченою, відповідно до цього Закону, вважається сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний дохід нижчий, ніж прожитковий мінімум для сім’ї. Мета цієї допомоги – підтримка осіб, які мають скрутне матеріальне становище.

  "Тобто для призначення цих двох допомог беруться до уваги різні критерії: якщо для допомоги на проживання ВПО першочерговим є факт внутрішнього переміщення особи, яка звертається по цю допомогу, то для малозабезпечених – матеріальне становище", – йдеться в поясненні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми