Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Посадовця Київського метро підозрюють у службовій недбалості

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Київський метрополітен, корупція

  Одному із заступників КП "Київський метрополітен" повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України) – підприємству завдано збитків на суму понад 13 млн грн.

  5263_670027.jpg (39.3 Kb)

  Як повідомили у Київській міській прокуратурі, у період 2012-2017 років КП "Київський метрополітен", використовуючи кошти, надані за кредитною угодою з Європейським банком реконструкції та розвитку, уклало договори з двома акціонерними товариствами РФ щодо виробництва та поставки вагонів для метрополітену.

  "Вказаними договорами передбачені штрафні санкції за порушення умов поставки вказаних вагонів. У період 2013-2014 років постачальники порушили умови договору та у визначені терміни не поставили вагони на адресу КП "Київський метрополітен". Однак підозрюваний, через неналежне виконання службових обов’язків, погодив платіжні доручення на оплату вагонів у повному обсязі без вирахування суми штрафу, чим заподіяв комунальному підприємству збитки в розмірі 13,1 млн грн", – інформують у прокуратурі.

  Зазначається, що наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Слідство триває.

  Прізвище підозрюваного наразі не оприлюднюється. Джерела УНІАН повідомили, що мова йде про першого заступника начальника КП "Київський метрополітен" Валерія Гавриленка.

  Закупівлі вагонів метро
  У 2013 році КП "Київський метрополітен" за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку на 40 мільйонів євро закупило в ЗАТ "Вагонмаш" (Росія) вагони для метрополітену. Для отримання всієї цієї партії метрополітен змушений був мати розбірки у судовому порядку.

  У травні 2022 р. начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський повідомив, що метрополітен готовий до імпортозаміщення російських вагонів, проведення модернізацій, реалізації грантових проектів, ініціатив та новацій. У лютому 2023 року р Брагінський заявив, що підземка хоче купити потяги з наскрізними вагонами коштом кредиту ЄБРР.

  У грудні 2023 року в "Київському метрополітені", "Метробуді" та структурних підрозділах Київської міської державної адміністрації проводились обшуки у іншій справі – розгерметизації та затоплення тунелю метрополітену.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми