Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Швейцарія надасть Україні суттєву допомогу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Швейцарія, допомога

  Швейцарія надасть Україні 1,5 млрд франків (близько 1,75 млрд доларів). Кошти буде виділено в межах пакета допомоги, розрахованого на 2025-2028 роки.

  6215_n73ymf-c16x9x50px50p-c16x9x50px50p-fd877e66b881c339d7c900b34f28df92.jpg (65.84 Kb)

  Про це повідомила президентка країни Віола Амгерд під час спільної пресконференції із президентом України Володимиром Зеленським. "На підтримку України Швейцарія запланувала виділити з 2025-го до 2028 року 1,5 млрд франків", – сказала Амгерд.

  При цьому вона наголосила: центральним питанням відбудови України від повномасштабної війни з Росією є розмінування територій. Насамперед у розрізі:

  повернення біженців у країну;
  ведення сільськогосподарської діяльності.
  Для цього, нагадала Амгерд, Швейцарія вирішила виділити Україні 100 млн франків (близько 117 млн доларів) на розмінування. Кошти буде надано протягом чотирьох років.

  "Якщо в такій великій країні-експортері як Україна збиратиметься менше врожаю, це матиме глобальні наслідки [для всього світу]", – нагадала президентка Швейцарії.

  Крім того, Амгерд підтвердила наміри країни організувати мирну конференцію щодо України на найвищому рівні. Вона зазначила, що:

  представники обох країн негайно розпочнуть підготовку до мирної конференції;
  у Швейцарії вже "призначили людину, яка цим займатиметься".
  "Швейцарія завжди виступатиме на підтримку тривалого миру. І ми раді, що Швейцарія може зробити в це внесок", – наголосила Амгерд.

  Також, наголосила вона, Швейцарія входить до групи країн, які мають намір створити трибунал для покарання Росії за її злочини. "Щодня ми бачимо кадри страждань, які приносить ця війна. Швейцарія солідарна з Україною та українським народом", – констатувала президентка.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми