Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Гроші для України: чи конфіскує ЄС активи рф

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ЄС, конфіскація активів рф

    Замість конфіскації активів європейці можуть поділитися прибутком, отриманим від них.

    3136_769.jpg (50.02 Kb)

    Європейський Союз навряд чи конфіскує заморожені активи російського Центрального банку, бо побоюється фінансових та юридичних ризиків. Про це з посиланням на високопосадовців ЄС, повідомляє Reuters.

    "Конфіскації капіталу російських активів не відбудеться. Між країнами-членами ЄС немає угоди з цього приводу", – заявив на умовах анонімності високопосадовець, знайомий із перебігом переговорів.

    У Євросоюзі є сумніви щодо того, чи вдасться знайти законні підстави конфіскації. Крім цього чиновники побоюються, що такі дії можуть негативно вплинути на стабільність євро, адже інвестори можуть забрати активи в європейській валюті, якщо буде ризик їхньої конфіскації.

    На додачу Європейський Союз стурбований через погрози Москви конфіскувати західні активи в Росії, які, за оцінками спеціалістів, можуть складати приблизно 288 мільярдів доларів.

    Замість конфіскації активів Євросоюз може підтримати пропозицію Єврокомісії, якою пропонується забрати лише прибуток, отриманий від активів.

    Конфіскація активів: історія питання
    Євросоюз, США, Японія та Канада заморозили активи російського Центрального банку на суму близько 300 мільярдів доларів після початку повномасштабної війни. 200 мільярдів з цієї суми знаходяться в Європі, переважно в міжнародному депозитарії Euroclear.

    Дискусії щодо майбутнього російських активів тривають вже не перший рік. Так, восени минулого року в Сполучених Штатах заявили, що заморожені активи мають використати для повоєнного відновлення України.

    Пізніше представники ЄС підтримали план використання російських активів на користь нашої країни. Особливий наголос в Європі зробили на пошуку правових механізмів, які б могли забезпечити такий крок.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми