Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки коштуватиме обмін зношених доларів в ПриватБанку

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк, обмін валют

  Значно зношені чи пошкоджені купюри іноземної валюти – зокрема долари – почали обмінювати у всіх відділеннях ПриватБанку за принципом інкасо. Тобто за окрему плату.

  7635_79_pb.jpg (63.4 Kb)

  Як розповіли в самому банку, розмір комісії зафіксували на рівні 10% від обмінюваної суми. Також у касі можуть попросити сплатити за перевірку купюри на справжність. Однак лише в тому випадку, якщо купюра в такому стані, що не зрозуміло відразу, чи вона справжня.

  "Це 50 коп. за купюру. Але не менш ніж 100 грн [загалом]", – зазначили у банку.

  При цьому, розповіли у банку раніше, суму, що вийшла після обміну, зараховують на валютну картку клієнта. Для цього достатньо оформити віртуальну картку.

  Скільки коштуватиме обмін зношених доларів за принципом інкасо

  Комісія в 10% означає, що з будь-якої обмінюваної суми банк забирати собі десяту частину. Тобто якщо ви обмінюєте 1 000 доларів, доведеться віддати у вигляді комісії 100 доларів.

  А ось з перевіркою банкнот на справжність дещо складніше. Так:

  якщо вам потрібно перевірити одну купюру, ви сплатите 100 грн;
  за перевірку 200 купюр також потрібно буде заплатити 100 грн (0,5 грн х 200 = 100 грн), а за кожну наступну купюру (починаючи з 201-ї) потрібно, за правилами, доплачувати по 50 копійок.
  Які купюри обмінюють за принципом інкасо

  На інкасо мають приймати пошкоджені банкноти. Зокрема:

  розірвані (розрізані) на частини;
  з пошкодженими елементами дизайну та захисту (видалено цифрові або текстові позначення номіналу, зображення портрета, оптично змінні елементи захисту, захисні стрічки);
  зі зміненим первісним кольором паперу та/або зображень.
  Усі інші купюри мають приймати без додаткової плати.

  Скільки "звичайних" доларів можна купити в банках та обмінниках

  Загалом же раніше ж Нацбанк дозволив українцям купувати стільки готівкової іноземної валюти, в тому числі доларів, скільки їм потрібно. Причому, як у банках, так і в обмінниках. Нові правила діють з 1 грудня 2023 року.

  До цього ж купити можна було лише певну суму. Зокрема, обсяг можливого продажу готівкової валюти для кожного банку визначався як сума кількох складових, нагадав нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев. Зокрема, йшлося про:

  залишок готівкової валюти у банках станом на 13 квітня 2022 року;
  обсяг перевищення між купівлею-продажем готівкової валюти та 120% від обсягу купленої безготівкової валюти у населення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми