Фінанси. Гроші. Валюта, IT технології та телекомунікації, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українцям готують нововведення на банківські перекази

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: перекази, нововведення

  В Україні для боротьби з міскодінгом (зміну призначення платежів для уникнення оподаткування) пропонують тимчасово, на період дії воєнного стану, ввести нові обмеження на банківські перекази. Такі пропозиції висунили представники НБУ, а нововведення готують разом з профільним комітетом Ради.

  3821_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Про це голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев написав на своїй сторінці в Telegram. Зміни пропонують прийняти до Закону України "Про платіжні послуги", щодо посилення вимог до розміру власного капіталу надавачів платіжних послуг та збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства, що регулює діяльність на платіжному ринку.

  "Встановити на законодавчому рівні на період дії воєнного стану обмеження на здійснення фінансових операцій з використанням реквізитів електронних платіжних засобів, лімітами на суми трансакцій, їх кількості тощо. А також граничних сум готівкових переказів, здійснених за допомогою терміналів самообслуговування. За результатами розгляду питання надав доручення відповідному підкомітету щодо підготовки разом з НБУ необхідних змін до законодавства", – написав Гетманцев.

  Як перевіряють перекази зараз

  В Україні через перекази можуть заблокувати картку та вимагати документи, які мають пояснити такі фінансові дії. Під особливу підозру підпадають великі онлайн-покупки, зняття великих сум, операції з криптовалютою, великі перекази.

  Надія Чаленко, керівниця юридичного департаменту YouControl, розповідає: заблокувати картку можуть навіть за неоновлені дані про себе, якщо було накладено арешт виконавчою службою (через несплачені аліменти, невиконане судове рішення, прострочені штрафи тощо), або якщо фізична особа не зможе довести законне походження коштів.

  Особливою увагу слід приділяти таким випадкам:

  Вас може зацікавити:
  Життя триває: 7 українських зірок, які зважилися на вагітність під час повномасштабної війни
  зняття незвичайно великої суми готівки в регіоні, де ви зазвичай не перебуваєте;
  великі онлайн-покупки, особливо вночі; отримання великої суми на картку та її виведення готівкою;
  операції з криптовалютою чи іншими віртуальними активами на суму понад 30 тис. грн;
  транзакції на суму 400 тис. грн і більше тощо.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми