Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як нас дурять супермаркети: що варто знати всім

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: супермаркети, обман покупців

  Супермаркети й магазини нерідко проводять дрібні "махінації" з вартістю товарів – щоб отримати від покупців більше грошей. Наприклад, там спеціально встановлюють такі ціни, щоб не віддавати клієнтам всю здачу.

  36_gnach1_jpg_resized.jpg (64.02 Kb)

  "Підступність" же схеми в тому, йдеться в матеріалі, що сам покупець може нічого і не помітити – адже в кожному з таких випадків йдеться про різницю у вартості товару в кілька копійок. Однак для торгового закладу при великому потоці клієнтів отримана таким чином сума може виявитись досить значною.

  Працює ж "схема" за принципом округлення, йдеться в матеріалі. За ним:

  суму, меншу за 5 копійок повинні "вибачити" покупцю;
  понад 5 копійок має право залишити собі магазин.
  "Часто магазини спеціально встановлюють такі ціни, щоб усі округлення були не на користь покупця. Наприклад, за ціною 9,96 грн, 9,97 грн, 9,98 грн або 9,99 грн ви все одно повинні заплатити магазину 10 грн" , – йдеться в матеріалі.

  Як не стати жертвою супермаркетів

  Втім, не стати жертвою цього прийому супермаркетів можна. Для цього достатньо лише розплачуватися карткою.

  "Якщо не хочете переплачувати – використовуйте для розрахунку банківську картку. Тоді правила округлення не діють", – йдеться в матеріалі.

  Охоронці у супермаркетах порушують права українців

  Зі свого боку, експерти "Захисту прав споживачів" попереджають: найчастіше охоронці в супермаркетах і магазинах працюють у них за наймом від інших компаній, а тому не представляють ці заклади. Відповідно, вони не мають права змушувати покупців платити за зіпсований товар. Якщо ж вони все ж таки роблять це, то грубо порушують законодавство, що є причиною для виклику поліції.

  При цьому наголошується: у подібній ситуації покупцю варто активно намагатися довести свою невинуватість. Зокрема, вимагати перегляду відео з камер спостереження.

  Втім, визнається, це може не привести до бажаного результату. У такому разі експерти радять викликати поліцію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми