Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чому Байден боїться найжорсткіших санкцій проти рф

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: санкції проти рф, США

  Напередодні Байден оголосив про новий пакет санкцій.

  4535_1470475112_sankcii.jpg (59.73 Kb)

  В останньому пакеті санкцій проти Росії, про які оголосив американський лідер Джо Байден 23 лютого, США ухилилися від найжорсткіших заходів, які залишилися в арсеналі, оскільки їхнє запровадження може розхитати світову економіку, пише Bloomberg.

  Зазначається, що 200-сторінковий список об'єктів, що базуються в Росії, Об'єднаних Арабських Еміратах, Китаї та інших країнах, став найбільшим пакетом фінансових обмежень з часу повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Але, як зазначає видання, не менш помітні компанії і сектора, що не потрапили в цей список. Йдеться про металургійний сектор, обмеження, пов'язані з енергетикою, а також вторинні санкції проти банків.

  "Ця обережність відображає те, що, незважаючи на всі розмови Байдена про санкції, його команда як і раніше не бажає займатися потоками доходів, які, на думку експертів, дійсно завдадуть шкоди економіці Росії, через страх викликати масштабні потрясіння, які можуть відбитися на економіці США", - пише Bloomberg.

  Передбачається, що можливими мішенями у рамках більш жорсткого підходу можуть стати іноземні банки, які допомагають Росії закуповувати технології і матеріали, необхідні їй для продовження війни, а також торгівля збагаченим ураном і металами, такими як алюміній та нікель. США також можуть конфіскувати і розподілити заморожені Російські суверенні активи. Всі ці заходи несуть у собі значні ризики.

  Як зазначив колишній чиновник Міністерства фінансів США Кім Донован, щоб дійсно вплинути на Росію, доведеться вжити більш стратегічні заходи, які можуть мати негативний вплив на світову економіку в цілому:

  "Нам доведеться почати ухвалювати більш складні рішення і приймати наслідки, що супроводжують ці рішення".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми