Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні значно зросла кількість мільйонерів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: кількість мільйонерів, Україна

  За перший рік повномасштабної війни в Україні побільшало мільйонерів. За результатами декларування отриманих у 2022 році доходів, їх кількість збільшилась на 2863 особи, порівняно з 2021-м – або на 16%.

  3821_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу"). Він зазначив, що загалом декларації з доходом, що перевищує 1 млн грн, подали 12 374 особи.

  При цьому нардеп наголосив: податкові зобов'язання з податку на сплату до бюджету такими мільйонерами визначено у сумі 2,756 млрд грн. Щодо військового збору – 526,5 млн грн.

  Загалом, зазначив нардеп, за результатами декларування доходів, фізичними особами у 2023 році сплачено 4,539 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, а військового збору – 946,09 млн грн. При цьому:

  у 2023 році українці подали 266 тис. декларацій про майновий стан та доходи;
  сума їхнього задекларованого доходу сягнула 147,92 млрд грн.
  Роботодавці хочуть платити маленькі зарплати

  Основною проблемою, з якою українці стикаються під час пошуку роботи, є невідповідність пропонованої їм зарплати бажаному рівню. Про це повідомив 41% учасників відповідного опитування.

  Загалом, як ідеться у результатах дослідження великого кадрового порталу, більшість українців не згодні знижувати свої зарплатні вимоги, навіть якщо виникнуть труднощі з пошуком нової роботи. Про це заявили 62% учасників дослідження.

  Водночас 15% респондентів готові знизити свої очікування лише на 5%. Кожен десятий претендент – на 6-15%. Тих, хто готовий поступитися на 16-25% зарплати, лише 5%.

  Зі свого боку роботодавці намагаються "утримувати баланс матеріальної та нематеріальної мотивації". А дехто готується до впровадження системи чіткої прив'язки зарплати до фактичного результату роботи.

  "Це дасть можливість працівникам впливати на свій заробіток, а нам як бізнесу контролювати фонд оплати праці. Також ми постійно аналізуємо ринкові зарплати, щоб тримати руку на пульсі ринкових умов та не допускати недооцінки наших працівників", – розповіла директорка з персоналу "Ватаг Груп" Лілія Мелікян.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми