Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українцям масово втюхують фальшивки: де можна отримати не ті долари

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: фальшиві долари

    В Україні фальшивки продають у фіктивних обмінниках. Окрім того, несправжніми доларами розплачуються за покупки. Якісні фальшивки відкрито продають в онлайн-магазинах.

    1014_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    В одному з магазинів, який вдалось знайти, за 1 тис. грн пропонують купити 100 фальшивих доларів. Діє курс 10 грн за один фальшивий долар. "Суми більш як 400 доларів обговорюють окремо і відправляють тільки за передоплатою", – розповів продавець.

    Продавці запевняють: якість фальшивок настільки висока, що їх майже неможливо відрізнити від справжніх доларів. Начебто їх можна обміняти навіть у деяких обмінниках, проте, найімовірніше, фальшивку помітять у касі банку. "За 2 тис. грн продаю детальну інструкцію з продажу доларів, можна купити набір із карткою. Краще в пунктах обміну збувати, там проблем точно не буде. У яку мережу краще ходити, теж можу в інструкції надіслати", – розповідає продавець.

    Насправді ж українці досить часто не обмінюють долари на гривні. Багато хто просто зберігає і накопичує їх на чорний день. Чимало людей погоджуються отримувати оплату в готівкових доларах: за транспортні засоби, житло, коштовності тощо.

    "У нас ситуація у відділеннях, коли приносять фальшиві долари, відбувається постійно. Взагалі, якщо це відверта фальшивка – і людина її принесла у пункт обміну, то треба звертатись у поліцію. А коли із клієнтом розмовляють, він уже і не згадає, звідки він ці долари взяв. Комусь батьки дали, комусь друзі борг доларами віддали, хтось продавав машину ще до великої війни і от досі зберігав ті долари", – розповідає співрозмовник в одному з банків. За його словами, у фінансову установу фальшива валюта потрапити не може. Мовляв, у всіх касах встановлено найсучасніші детектори валют, а касири проходять постійний інструктаж.

    З обмінниками ситуація значно складніша. Минулого року правоохоронці виявили шахраїв, які організували обмінний пункт, використовували чужу назву та продавали населенню фальшиві долари. Тобто навіть якщо ви не берете долари з рук фізосіб, а користуєтесь послугами начебто легальних обмінників, ви все одно ризикуєте.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми