Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як війна змінила в українців ставлення до корупції

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: корупція

    В Україні і досі є прояви корупції, однак антикорупційні інституції працюють і населення змінило своє ставлення до неї.

    3414_630_360_16534692-615.jpg (156.07 Kb)

    Про це повідомила голова Представництва ЄС Катаріна Матернова на заході «Боротьба з корупцією в Україні: прогрес на шляху до членства в ЄС».

    «Війна мала лібералізуючий вплив на Україну, і соціологічні опитування це демонструють. Перед повномасштабним вторгненням корупція ніколи не була в пʼятірці найважливіших приводів для занепокоєння у населення. Вона була десь у десятці, але ніколи не в першій трійці. Нині вона систематично посідає друге місце, це другий привід після безпеки», — сказала вона.

    За словами голови Представництва ЄС, дані соцопитувань свідчать про тиск з боку громадян та зміну цінностей у людей.

    «Чи немає тепер корупції в Україні? Звичайно, в Україні є корупція, але зараз є інституції, які дають цьому раду. Згідно з соціологічними опитуваннями, це вважається злочином. Це більше не система», — підкреслила посол.

    Нагадаємо, за результатами щомісячного опитування промислових підприємств (#NRES) Інституту політичних досліджень та політичних консультацій (ІЕД), українських підприємців більше хвилюють протести на кордоні, ніж корупція.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми