Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За що найчастіше блокують рахунки українців

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: блокування рахунку

    Клієнт Monobank розповів про те, як його рахунок було заблоковано після того, як він з одного телефону увійшов до двох банківських акаунтів банку (у свій та своїй матері). Він припустив, що ситуація, коли клієнт з одного телефону використовує відразу два облікові записи, сприймаються фінансовим моніторингом як порушення і рахунки блокують. У Monobank цю інформацію заперечувати не стали.

    6073_im8x383-00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000.jpg (29.9 Kb)

    Клієнт Monobank у спеціалізованому форумі "Мінфін" розповів про те, як його рахунок заблокували після того, як він увійшов до облікового запису своєї матері. "На той момент я не знав, що за правилами безпеки не можна заходити в акаунти з одного телефону (бо в "Приваті" такого немає, без проблем користувалися двома акаунтами з одного телефону). І ось прилетіло мені повідомлення про розрив ділових відносин, хоча на той момент було близько 50 тисяч заборгованості", – поскаржився клієнт банку.

    У відповідь у службі підтримки "Моно" не заперечували причину блокування рахунків. Вони повідомили: "банк приймає рішення про можливість обслуговування, аналізуючи інформацію з різних перевірених джерел. На сьогоднішній день було ухвалено рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank".

    За що блокують рахунки українців

    Заблокувати картку можуть навіть за неоновлені дані про себе, якщо було накладено арешт виконавчою службою (через несплачені аліменти, невиконане судове рішення, прострочені штрафи тощо) або якщо фізична особа не зможе довести законне походження коштів.

    Особливу увагу слід приділяти наступним випадкам:

    зняття незвичайно великої суми готівки в регіоні, де ви зазвичай не знаходитеся;
    великі онлайн-покупки, особливо вночі;
    отримання великої суми на картку та її виведення готівкою;
    операції з криптовалютою чи іншими віртуальними активами у сумі понад 30 тис. грн;
    транзакції у сумі 400 тис. грн і більше.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми