Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українців масово обдурюють охоронці в супермаркемах

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: обман покупців

    Охоронці в магазинах та супермаркетах не мають права змушувати покупців оплачувати зіпсований товар – адже часто не представляють ці заклади, оскільки працюють за наймом від інших компаній. Якщо вони все-таки вчиняють подібні дії, то грубо порушують законодавство, що є причиною для виклику поліції.

    36_gnach1_jpg_resized.jpg (64.02 Kb)

    Про це повідомили експерти "Захисту прав споживачів". Вони зазначили: щодо товарів покупцям завжди потрібно розмовляти лише з продавцями магазину.

    Ба більше, зауважили експерти, товару із зіпсованою упаковкою не повинно бути у магазині. Відповідно, наявність такого є відповідальністю саме закладу, а не покупця.

    "Охоронці не мають права говорити, що тобі робити з товарами – часто вони не представляють магазин. Якщо змушують сплатити зіпсований товар, це грубе порушення багатьох статей Закону України "Про захист прав споживачів". Тому можна звертатися до правоохоронних органів", – йдеться в повідомленні.

    Як себе захистити

    Експерти зазначають: у разі виникнення подібної ситуації покупець має насамперед вимагати перегляду відео з камер спостереження. Так можна буде чітко довести, що претензії охоронця є безпідставними.

    Втім, визнається, це може не привести до бажаного результату. У такому разі експерти радять викликати поліцію.

    Касири відмовляються приймати в українців деякі гривні

    Водночас касири в супермаркетах можуть відмовитись приймати ті чи інші купюри – під приводом того, що їм нічим давати решту. Таке саме може статися і з монетами.

    Проте подібні дії, пояснили експерти, є порушенням законодавства про захист прав споживачів. А тому за такої ситуації покупцям необхідно поскаржитися адміністрації супермаркету.

    Річ у тім, що касири зобов'язані приймати у покупців банкноти й монети всіх номіналів. Ба більше, до обов'язків касирів входить самостійно стежити, щоб у касі були необхідні для решти гроші.

    "Проблема "у мене немає решти" не ваша, а касира. Якщо касир продовжує говорити так, звертайтеся до керівництва магазину та повідомляйте, що касир перекладає на вас свої обов'язки", – зазначили експерти.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми