Фінанси. Гроші. Валюта, Сільське господарство та промисловість, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Японія надала потужну допомогу українським аграріям

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Японія, допомога, аграрії

  Кошти в розмірі $230 млн надійшли до державного бюджету України як позика від уряду Японії в рамках проєкту «Екстрений проєкт надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)», реалізованого Світовим банком.

  5531_800x_dsc0151-12007.jpg (33.76 Kb)

  Згідно з інформацією Міністерства фінансів, ці кошти було залучено з Цільового фонду для розширення кредитування України (ADVANCE Ukraine).
  Сільське господарство, яке стикається з викликами війни, потребує підтримки для збереження продовольчої безпеки. Залучення коштів у рамках проєкту ARISE є важливим кроком для забезпечення фінансування аграрного сектору України.

  Міністр фінансів України, Сергій Марченко, висловив подяку команді Світового банку та уряду Японії за їхню підтримку у цей важливий період.

  Метою проєкту ARISE є полегшення доступу сільськогосподарських виробників до фінансування через пільгове кредитування та забезпечення малих господарств доступом до грантів.

  Загальний обсяг фінансування проєкту становить $550 млн. З цієї суми $500 млн призначено на фінансування Державної програми «Доступні кредити 5−7-9%» з фокусом на аграрний сектор у 2023−2024 роках. Близько $50 млн передбачено на грантову підтримку малих сільськогосподарських виробників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми