Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В ОП підрахували щорічні витрати України на війну

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: війна, затрати

  У 2024 році РФ виділить на війну $350-400 млрд. Щоб протистояти агресору Україна має витратити більш-менш паритетну суму.

  8390_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)

  Кожен етап війни має собівартість, яка постійно збільшується. $61 млрд вже недостатньо, щоб переломити хід бойових дій та змусити Росію програти, сказав радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю 24 Каналу.

  "Це може бути не 350, але 200 мільярдів має бути. Зрозуміло, мовиться не тільки про Сполучені Штати, це і наш бюджет, і бюджети наших європейських партнерів. Але треба це балансувати", - пояснив Подоляк.

  Він зазначив, що економічні проблеми й дефіцит в Росії теж є, але вони не такі масштабні, як очікував світ після введення санкцій. Крім того, Україні потрібна інша зброя, щоб протидіяти тим засобам, які використовує країна-агресор.

  На думку Подоляка, коли США допомагають Україні, вони в першу чергу допомагають собі.

  "Погляньте на те, що відбувається з репутацією Сполучених Штатів, з концепцією глобального лідерства та міжнародного права, яка має вгамовувати подібні "інтереси" Росії", - наголосив Подоляк.

  Він пояснив, що наразі відбувається "перебудова глобальної безпекової системи". І є країни, які дуже зацікавленні у перемозі Росії, що автоматично означатиме знищення системи стримування. Тоді вони зможуть за прикладом РФ робити та саме в інших регіонах по всьому світі. Тобто, якщо США втратять статус "репутаційного лідера", то світ чекає життя без правил.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми