Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Про ситуацію на валютному ринку в Україні до кінця квітня

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: курс долара, прогноз

  Ситуація на валютному ринку в Україні до кінця квітня залишатиметься в межах усталених трендів.

  5456_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Коливання курсу долара не перевищать 1,5-2,0%. Про це в коментарі РБК-Україна розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий.

  За його словами, за режиму "керованої гнучкості" відбуватимуться майже щоденні валютні зміни як в бік зростання, так і зниження курсів. Зміни не виходитимуть за рамки правил ринку. Адже майже повністю виключений різкий обвал або ж стрибок курсових показників. Нацбанк, як і раніше, займе активну позицію на безготівковому ринку, обсягами та частотою валютних інтервенцій направляючи курс у безпечні коридори.

  Важливим, на думку експерта, також залишатиметься те, що міжбанк диктуватиме умови готівковому ринку, адже фінустанови в процесі курсоутворення покладатимуть саме на курсові показники безготівкового ринку.

  При цьому збережеться різниця між курсами міжбанку та готівкового ринку. Залежно від валюти вона може скласти в середньому до 0,5-0,7 грн. Але курсові коридори змін будуть майже однаковими.

  "Важливим у вказаний період також може стати поступова активізація готівкового ринку напередодні Великодня. Так з 26 квітня аж до 10 травня повільно зростатиме кількість валютних операцій, і порівняно з початком квітня, цей показник може збільшитися в середньому на 10-15 відсотків", - сказав Лєсовий.

  Він прогнозує, що у передсвятковий період люди частіше продаватимуть валюту. Це відразу позначається на курсовій політиці: курси купівлі поступово знизяться. Цьогоріч очікується, що курс купівлі (орієнтовно з 26 квітня по 10 травня) може знизитися до 2% від базового курсу (на момент початку періоду підвищеного попиту), що складе орієнтовно 0,5-0,8 грн.

  За прогнозами Лєсового, основні показники ринку будуть такими:

  • Очікувані коридори валютних змін: валютні коридори: на міжбанку 39-40 грн/долар та 42-43,5 грн/євро, на готівковому ринку 39-40 грн/долар та 41-43,5 грн/євро.

  • Середні тижневі коливання курсів не перевищать 1,5-2% від понеділкового курсу.

  "Таким чином, наприкінці квітня загальна ситуація на валютному ринку збережеться в наявних трендах: часті, але незначні валютні зміни не вплинуть на загальні показники ринку. Водночас на готівковому ринку можна очікувати певне пожвавлення через наближення Великодня. Однак будь-які зміни, що супроводжуватимуть наближення свята, слід вважати ситуативними, тимчасовими. Тобто такими, що не здатні зруйнувати доволі міцну систему валютних змін", - додав Лєсовий.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми