Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У Норвегії хочуть продовжити колективний захист для українців

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Норвегія, біженці, допомога

    У Норвегії пропонують продовжити колективний захист для українців із 3 до 5 років, що дасть уряду та парламенту Норвегії більше часу та можливостей для вирішення ситуації із українськими біженцями. Також розглядається можливість видачі звичайних дозволів на проживання.

    6939_67744.jpg (.95 Kb)

    Про це повідомили на сайті уряду Норвегії. "Ситуація в Україні залишається непередбачуваною, і можливість продовжити дозвіл на два додаткові роки дозволить нам обирати обґрунтовані рішення у зручний для нас час", – каже міністерка Міністертва юстиції та надзвичайних ситуацій Емілія Енгер Мель.

    Дозволи за схемою тимчасового колективного захисту видавалися раніше на один рік, але зараз можуть бути продовжені до трьох років. У березні 2025 року для перших українців, що прибули до Норвегії, вони дійдуть максимального терміну за чинним законодавством.

    При ухваленні майбутніх рішень будуть враховані процеси в інших європейських країнах. Навіть якщо термін тимчасового колективного захисту буде збільшено, уряд може розглянути відміну цієї схеми та перехід до звичайних дозволів до завершення п’ятирічного періоду.

    Хто може отримати тимчасовий захист у Норвегії

    Тимчасовий колективний захист можуть отримати всі громадяни України та їхні сім'ї, які були переміщені через війну. Ви не можете отримати колективний захист, якщо:

    не проживали в Україні до 24 лютого 2022 року;
    проживали в Норвегії чи іншій країні до 24 лютого 2022 року;
    маєте посвідку на проживання в Норвегії;
    не є громадянином України, але маєте посвідку на проживання в Україні.
    Виплати для біженців у Норвегії

    Українці, які не можуть забезпечити себе самостійно, отримують фінансову допомогу в Норвегії. Вони мають право на щомісячні виплати.

    Під час інтеграційної програми перші шість місяців виплата становить приблизно 1 800 євро (76 097 грн) на дорослу особу. З часом цю суму коригують, зменшуючи її до приблизно 650 євро (27 479 грн) на дорослого та від 250 (10 569 грн) до 350 євро (14 796 грн) на кожну дитину.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми