Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Продати монети України: як розпізнати "скарб" у своєму гаманці

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нумізмати, старі монети

    Українські 2 копійки продали на аукціоні за 21 101 грн. В процесі торгів було зроблено 98 ставок. Таке бажання здобути монету обумовлено її колекційною особливістю – вона викарбувана на заготівці під 10 копійок і замість звичайного сріблястого має колір "під золото".

    7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Пройшли торги на спеціалізованому ресурсі Violity. Як повідомив автор оголошення:

    виготовлено монету з алюмінієвої бронзи;
    важить вона 1,7 грама.
    Перебуває монета у колекційному стані. Реставрації не зазнавала.

    Тим не менш, вона має дефект: зверху обідок занадто масивний і випирає. Тоді як до низу він витоншується, через що монета виглядає як стесана.

    Загалом українці можуть добре заробити, продавши деякі монети в 2 копійки. Річ у тім, що вони високо цінуються серед колекціонерів, а тому ті готові платити за них тисячі гривень.

    Так, монету 1994 року різновиду 2(10 к.) АА можна продати, за даними фахівців ресурсу "Монети-ягідки", за ціною від 4500 грн. Цю монету можна впізнати за широким кантом аверсу (лицьовою стороною).

    "При карбуванні аверсу монети використовувався штемпель від 10 копійок 1994 року. Широкий кант вийшов через те, що діаметр штемпелів для 10 копійок менший, ніж для 2 копійок. Різновид 2(10 к.)АА нумізмати часто називають "перепутка", – пояснюють спеціалісти.

    Також цінуються 2 копійки 1996 різновиду 1АА з алюмінію. Їх можна продати за 800-1000 грн. А такі ж монети, але із немагнітної сталі – за 1500-1700 грн.

    "2 копійки 1996 року – монета, яка входила до колекційного набору НБУ. Спочатку відкарбували близько 2 тис. екземплярів з нержавійної сталі, проте НБУ не дозволив включити ці монети у набір. Після цього відкарбували монети з алюмінію, якими комплектували набори. 2 копійки 1996 р. зустрічаються не тільки в наборах, їх неодноразово знаходили в обігу", – розповідають нумізмати.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми