Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як змінився рівень бідності в Україні: дані Світового банку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: рівень бідності в Україні

  Дані Світового банку свідчать, що рівень бідності в Україні зріс на 19% лише за останні два роки.

  7374_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.

  Як змінився рівень бідності в Україні

  «За останні два роки рівень бідності в Україні зріс з 5% до 24%, це ставить під загрозу можливість людей старшого віку про себе попіклуватись. Це не лише ускладнює доступ до базових послуг, але й ставить під загрозу здатність людей старшого віку про себе піклуватись», — заявила заступниця міністра соціальної політики Уляна Токарєва.

  За її словами, міністерство напрацьовує та планує впровадити Стратегію активного довголіття, щоб оперативно реагувати на потреби таких людей.

  Що планує з цим робити Мінсоцполітики

  «Мінсоцполітики повинно відповісти відразу на два виклики — допомогти тим, хто цього потребує, та сприяти збільшення тривалості активного життя людей старшого віку», — наголосила вона.

  За словами Токарєвої, Мінсоцполітики створює нові послуги та нові програми, які покликані допомогти людям похилого віку залишатися активними учасниками соціуму.

  «Люди похилого віку — це не лише отримувачі ресурсів, але й активні учасники життя суспільства. Вони є основою стійкості, і багато хто з них є професіоналами з великим досвідом, які можуть дати важливий поштовх економічному відновленню країни», — сказала Токарєва.

  Нагадаємо, експерти стверджують, що в Україні більшій половині громадян не вдається прожити на заробітну плату. У зв’язку з цим частина українців змушена брати мікрокредити, щоб «дотягнути» до наступної зарплати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми