Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Сергій Токарєв про новий напрям Roosh X, венчурну студію Tiny Studio та розбудову стартапів

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Сергій Токарєв

  Сергій Токарєв про новий напрям Roosh X, венчурну студію Tiny Studio та розбудову стартапів

  840_560.jpeg (15.14 Kb)

  Інвестиційна група нового типу Roosh, яка займається розвитком технологічних бізнесів у багатьох країнах, створила новий напрям Roosh X. Завдяки цьому планується не лише масштабувати можливості інвестицій, а й налагодити зв’язки з потенційними партнерами, першим з яких стала канадська венчурна студія Tiny Studio. Про це розповів на своїй сторінці у Facebook співзасновник Roosh Сергій Токарєв

  Чим займається та що пропонує Tiny Studio

  «Налагодження співпраці з іншими бізнесами та побудова нових технологічних рішень – головна ціль Roosh X. Першим партнером стала канадська венчурна студія Tiny Studio, яка є частиною холдингу Tiny. Вона займається пошуком і масштабуванням прибуткових компаній. Завдяки гнучкому капіталу та спільній підтримці різних бізнесів ми плануємо змінити верховенство приватного капіталу в Європі», – запевняє Сергій Токарєв. 

  Roosh X, який інвестує у компанії з фокусом на прибутковість, є новою бізнес-стратегією, що вже починає набирати оберти. Оскільки не всі компанії прагнуть максимізації своїх прибутків за рахунок залучення інвестицій, їхнім засновникам часто доводиться стикатися з різними проблемами під час пошуку шляхів для розбудови та масштабування.   

  Сергій Токарєв запевняє, що підхід Roosh X дозволить підприємцям й надалі контролювати напрямки розвитку бізнесів. Насамперед для їхніх компаній на довгий час буде забезпечено стабільну життєдіяльність. 

  «Ми впевнені, що спільними зусиллями нам вдасться досягти величезних результатів для стартапів і фаундерів, орієнтованих на збільшення прибутку. Нам чудово відомо, що традиційні венчурні фонди не настільки ефективні. Фаундери все частіше змінюють свою думку, щодо необхідності зростання за будь-яку ціну», – говорить CEO Tiny Studio Олівер Лоу.

  Перспективи та особливості співпраці

  На думку співзасновника та партнера Roosh Дена Дмитренко, подібний підхід доволі перспективний та ефективний. Це кардинально відрізняється від звичних можливостей венчурного інвестування. Платформа Roosh у партнерстві з Tiny Studio зможе надати перспективним компаніям максимальну підтримку для розвитку. 

  Серед бізнесів розглядатимуться ті, капітал який складає від $ 5 мільйонів. Власники таких tech-компаній можуть розраховувати на інвестиції до $ 10 мільйонів. Більш того, вони матимуть доступ до професійної експертизи та інших можливостей Tiny Studio та Roosh Х. 

  «Традиційні варіанти фінансування європейського ринку сьогодні не дають такого спектру переваг. В свою чергу наше партнерство забезпечить технологічним компаніям можливості для посилення позицій на ринку, досягнення стратегічних цілей, а також оптимізації діяльності» – підкреслює Ден Дмитренко. 

  Tiny Studio та Roosh Х пропонують безліч переваг для власників бізнесів. У першу чергу йдеться про інвестиції для розвитку та створення нових джерел доходів, модернізація вже наявних і розробка нових продуктів, пошук девелоперів високої кваліфікації, налагодження співпраці з експертами в AI/ML-галузях, екзит, повний супровід керівних і core-команд, стратегічне консультування тощо.   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми