Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За які українські 5 копійок нумізмати готові добре заплатити

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нумізмати, старі монети

  Певні особливості роблять деякі українські монети колекційними, тож нумізмати готові платити за них тисячі гривень. Наприклад, на аукціоні продали 5 копійок 1992 року за 8 024 грн.

  9002_c6bc9dd-0.jpg (140.51 Kb)

  Пройшли торги на майданчику Violity. У їхньому процесі було зроблено одразу 44 ставки – при цьому перша складала лише 1 грн. Тобто, в ході аукціону монета здорожчала в понад 8 000 разів.

  Чому за монету розв'язалася бійка

  За опублікованою інформацією, різновид монети – 1.1ААк. Що, власне, і викликало такий величезний інтерес до неї, адже цей різновид – рідкісний.

  "Через помилку на монетному дворі невелика кількість монет отримала крупну насічку на гурті. Саме такі 5 копійок дорого купують нумізмати", – пояснюють експерти ресурсу "Монети-ягідки".

  Що відомо про монету

  Сама монета, ймовірно, перебувала в обігу. Про це свідчать помітні на фото:

  сліди від ударів;
  подряпини.
  При цьому її реставрація не проводилася. Про що розповів сам автор оголошення. "Реставрація: не проводиться", – йдеться в описі лоту.

  При цьому її реставрацію не проводили. Про що розповів сам автор оголошення. "Реставрація: не проводиться", – йдеться в описі лоту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми