Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як оформлюється субсидія на оплату комуналки

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: субсидія

  Наразі субсидія може бути оформлена навіть онлайн.

  7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  За часів високих цін і тарифів на комуналку, деякі категорії українців потребують субсидії. УНІАН розібрався, як оформлюється субсидія на оплату комунальних послуг.

  Субсидія - умови отримання та відмови
  Почнемо з того, кому належить субсидія. Йдеться про людей, чиї витрати на комуналку перевищують 15% їхнього сукупного сімейного доходу. Звісно, це вираховується індивідуально.

  Однак, у допомозі можуть і відмовити. Є й ті, кому не належить субсидія:

  людям, які не платили за послуги понад три місяці;
  мають квартиру площею понад 130 кв. м.;
  володіють будинком понад 230 кв. м.
  Варто зазначити, що хоча субсидія на неопалювальний період може бути автоматично продовжена, до 1 липня деякі категорії громадян мають повторно подати документи. Це громадяни, які отримували виплати на момент початку повномасштабної війни, проживали на територіях, що нині окуповані або перебувають у зоні бойових дій і досі не зверталися до перепризначення такого виду допомоги.

  Як оформити субсидію - усі можливі варіанти
  Для цього заяву та всі потрібні документи необхідно передати до Пенсійного фонду. Це можна зробити через сервісні центри, чиновників місцевих органів влади, ЦНАПи або надіслати поштою на адресу фонду.

  Водночас завдяки сучасним технологіям існує можливість, щоб оформлена була субсидія через Дію, мобільні додатки або веб-портал ПФУ.

  Як оформити субсидію через Дію
  Субсидія на комунальні послуги через Дію оформлюється дуже легко. Для початку авторизуйтеся на порталі. Потрібний запит можна знайти, вибравши в меню Послуги розділ пенсії, пільги та допомога.

  У заяві потрібно вказати адресу, наявність заборгованості за комуналку, на який вид послуг потрібна пільга, особистий рахунок і постачальника.

  Також потрібна інформація про доходи всіх, хто проживає з вами, транспорт, майно, куплену валюту і депозити на суму понад 100 тисяч гривень. Крім того, потрібно вказати наявність і сплату аліментів.

  Необхідно обрати спосіб отримання виплат - на картку або відділення "Укрпошти". Далі залишається тільки завантажити фото потрібних документів, поставити електронний підпис і можна відправляти.

  Заява надійде до ПФУ. Якщо буде потрібно, то фонд може вимагати додаткові документи і ви отримаєте сповіщення. Саму заявку розглядають протягом місяця.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Шатило і Партнери: Ефективне ведення бухгалтерії для вашого бізнесу Шатило і Партнери: Ефективне ведення бухгалтерії для вашого бізнесу
У сучасному бізнес-середовищі ефективне ведення бухгалтерії є ключовим фактором успішного функціонування будь-якої компанії. "Шатило і Партнери" - це ...
З пилу з жару: Trustee Plus відкрив клієнтам доступ до розрахунків стейблкоінами USDC у блокчейні Solana З пилу з жару: Trustee Plus відкрив клієнтам доступ до розрахунків стейблкоінами USDC у блокчейні Solana
Приємною новиною поділилися з українцями розробники криптогаманця Trsutee Plus на заході Solana KUMEKATHON! Meetup, оголосивши про підтримку розрахунк...
Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми