Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У Польщі скасували програму допомоги українцям "40+"

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Польща, біженці, допомога

    З 1 липня у Польщі скасували програму допомоги українським біженцям «40+». Тепер приватні власники не отримуватимуть компенсації за розміщення українців з тимчасовим захистом.

    0586_71937.jpg (80.4 Kb)

    Уряд зазначив, що останнім часом спостерігається стале зменшення кількості заявників на компенсацію за програмою «40+». Одночасно з цим, у центрах колективного розміщення зросла кількість вільних місць.

    У заяві Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Польщі також повідомляється, що з моменту запуску програми з державного бюджету було виділено значні фінансові ресурси.

    Проте, нині пріоритет буде надаватися підтримці внутрішніх соціальних програм та інвестуванню в економічний розвиток країни.

    Програма «40+» передбачала щоденну компенсацію у розмірі 40 злотих (близько 400 гривень) для покриття витрат на проживання та харчування осіб, які знайшли притулок у Польщі. До 1 липня 2024 року програма діяла протягом 120 днів з моменту першого в’їзду біженців до країни.

    Де шукати безкоштовне житло в Польщі

    Тепер біженцям рекомендується звертатися до воєводських управлінь, які забезпечуватимуть їх розміщення у колективних центрах за державні кошти.

    Також можливість безкоштовного житла в Польщі можна знайти через оголошення на офіційних урядових ресурсах. Польський уряд створив кілька порталів, призначених для допомоги українцям, де доступна інформація про житлові варіанти. Один з таких — Pomagam Ukrainie.

    Проживання у цих центрах буде безкоштовним протягом перших 120 днів. Для вразливих категорій осіб цей період може бути продовжений, в той час, як інші біженці сплачуватимуть до 60 злотих на день (приблизно 600 гривень). З виплат для неповнолітніх (800 злотих на місяць) буде відраховуватися 15 злотих на день.

    Нагадаємо, якщо ви працювали в Польщі і в Україні, ви можете отримувати 2 пенсії або допомоги — від Управління соціального страхування (ZUS) і від установ соціального страхування України.

    Однак, необхідно виконати умови для нарахування вам пенсії або допомоги на території кожної з цих держав.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми