Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Хто в Україні має право на оформлення субсидії

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: субсидія

    В Україні діє спрощений механізм звернення по таку допомогу – без збирання довідок та витрачання часу на заповнення декларації. Водночас в отриманні субсидії може бути відмовлено – проте, якщо виправити помилки, отримати її все одно можна буде.

    7364_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

    Про це розповіли на Урядовому порталі. Там зазначили: в отриманні субсидії може бути відмовлено – наприклад, через помилки у заяві чи наданні не всіх документів. У такому разі:

    Якщо у заяві чи декларації є помилки, Пенсійний фонд повідомить про це. Виправити неточності можна буде протягом 30 днів.
    Якщо подані не всі документи, субсидія може бути призначена лише після того, як протягом 30 днів з моменту подання заяви та після перевірки ПФУ буде надано все необхідне.

    Як подати заяву на субсидію

    Подати заяву на призначення субсидії можна кількома способами. Зокрема:

    поштою або особисто в одному із сервісних центрів Пенсійного фонду України (ПФУ);
    через портал електронних послуг Пенсійного фонду України (обрати опцію "Заява на житлову субсидію чи пільгу") або мобільний застосунок ПФУ;
    через портал Дія (ввівши у пошуку "Заява на субсидію");
    у центрах надання адміністративних послуг;
    через уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади чи військової адміністрації.
    При цьому наголошується: для заповнення заяви в електронній формі потрібно мати кваліфікований електронний підпис (КЕП).

    Хто має право на оформлення субсидії

    Оформити ж субсидію мають право кілька категорій громадян. Зокрема:

    особи, зареєстровані у будинку/квартирі;
    особи, які не зареєстровані, але фактично проживають у будинку/квартирі на підставі договору оренди;
    внутрішньо переміщені особи, які не зареєстровані, але фактично проживають у будинку/квартирі – причому навіть без укладання договору оренди;
    неповнолітні діти, які залишилися без батьківського піклування або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку (за заявою опікуна або піклувальника);
    індивідуальні забудовники – якщо будинок не прийнято в експлуатацію, але плата за житлово-комунальні послуги вже нараховується.

    "Під час призначення субсидії враховуються доходи всіх осіб, зареєстрованих чи задекларованих у житловому приміщенні. Якщо хтось із сім'ї перебуває за кордоном понад 60 днів, його доходи не враховуються", – зазначили автори матеріалу.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми