Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити Автор: Ната Друкувати

Валютним спекулянтам все зійде з рук

  • .  → Ключові теги: Фінанси, гроші, валюта

    Правоохоронці не каратимуть людей, які продають валюту на вокзалах, ринках, біля обмінників.

    imatpognges.jpegВідповідно до ст. 212 і 212-1 Кримінального кодексу, умисне ухилення від сплати податків і зборів карається штрафом, тільки якщо зазначені дії призвели до ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в "значних розмірах", - повідомляє "Економічна правда".

    Це сума, яка в тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

    Тобто до кримінальної відповідальності призведе несплата збору від продажу валюти на суму від 17 тис гривень.

    Щоб виникала необхідність у сплаті такого податку, потрібно продати на чорному ринку валюту на суму від 13,8 тис доларів.

    Операції на меншу суму, згідно з Кримінальним кодексомК, не підпадають під дію норми, яка передбачає відповідальність за ухилення від сплати податків.

    При цьому згадані статті Кримінального кодексу не передбачають покарання у вигляді позбавлення волі, а максимальний штраф становить 425 тис гривень.

    "До кримінальної відповідальності обмін невеликих сум не приведе, оскільки повинні бути виконані всі вимоги, зазначені в КК", - відзначає радник практики вирішення спорів юрфірми Integrites Анна Тищенко.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми