Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Кум Путіна заявив про "закриття" ринку ЄС для українського бізнесу

  • Джерело: 112.ua.  → Ключові теги: ЄС, торгівля, Віктор Медведчук

    Київ ввів обмеження на постачання 3 товарних позицій з Європи, а Брюссель ― на 36. Те, що зона вільної торгівлі — це обман, а Європа буде всіма силами захищати свій ринок від експансії українських товарів, було зрозуміло задовго до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

    79_384706300.jpg (38.55 Kb)

    Про це у своєму блозі пише лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук.

    "Як заявив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, станом на 1 квітня Україна вже вибрала річну квоту на поставки в Євросоюз цукру, повністю закриті квоти на безмитний експорт кукурудзи, ячмінної крупи і борошна, меду, оброблених томатів, виноградного та яблучного соків. Про те, що квоту на постачання курятини в країни ЄС українські компанії вичерпали ще в січні, заявляв колишній перший заступник голови Адміністрації президента, чинний радник Петра Порошенка Юрій Косюк", — зазначив Медведчук.

    На його думку, задовго до підписання Угоди про асоціацію з ЄС було зрозуміло, що Європа буде всіма силами захищати свій ринок від українських товарів.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джерело: ЄС запропонує Україні "обмежений" безвізовий режим

    "Достатньо було прочитати текст цього "епохального" документа, щоб усвідомити: ЗВТ з ЄС згубна для України. Але в Києві вважали за краще закрити очі на майже чотири сотні вилучень і обмежень, які містилися в тексті, як і на попередження експертів, науковців, економістів, у тому числі і представників "Українського вибору", і підписати Угоду про ЗВТ з ЄС", — підкреслив політик.

    Київ ввів обмеження на постачання 3 товарних позицій з Європи, а Брюссель ― на 36. Крім того, виділені Україні квоти виявилися сміховинно малі, що не могло не обурити вітчизняних товаровиробників, стверджує лідер "Українського вибору".

    "У відповідь на вимоги бізнесу українські чиновники невпевнено пообіцяли підняти це питання перед європейською стороною, але далі обіцянок справа не пішла... У свою чергу Брюссель чітко дав зрозуміти: ні на які поступки Києву не піде. Методичні рекомендації, запевнення в дружній підтримці і вимоги слідувати шляхом єврореформ ― ось і вся допомога, яку отримали українські товаровиробники. Все, чого досягла наша країна, це обвалу товарного експорту мало не наполовину ― з 63,3 млрд дол. у 2013 році до 38,13 млрд дол. за підсумками 2015-го, катастрофічного падіння економіки, зростання держборгу, зубожіння нації, кабальної залежності від лихварів", — констатує політик.

    Поради "реформаторів" переорієнтуватися на найбільш реальні ринки збуту — Південну Америку, Азію, Близький Схід, Західну Африку — не витримують ніякої критики, вважає Медведчук. "По суті, уряд розписався у власній неспроможності, а повний провал ЗВТ з ЄС у перші ж місяці після вступу її в силу став холодним душем для тих, хто мав необережність повірити обіцянкам "майданних лідерів", — резюмував він.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми