За словами Щурикова, в умовах вимушеної зупинки в цехах будуть зроблені необхідні регламентні роботи.
Керівництво підконтрольного державі ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) вирішило зупинити агрегати з виробництва аміаку і карбаміду, оскільки ціна цієї продукції на світових ринках падає, повідомив перший заступник голови правління ОПЗ Микола Щурик.
"У сформованій ринковій ситуації давальницька схема невигідна для компанії-давальця. І до тих пір, поки спільно з Кабміном не буде знайдений компроміс за спеціальними умовами поставок газу, альтернативи давальницькому контракту не передбачається", – написав він на своїй сторінці в Facebook в понеділок увечері .
За його словами, в умовах вимушеної зупинки в цехах будуть зроблені необхідні регламентні роботи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Податок на нерухомість: кому, скільки і до якого часу слід сплатити
Як повідомлялося, після двох невдалих спроб приватизації ОПЗ в кінці грудня 2016 року повідомив про рішення тимчасово зупинити виробництво в зв'язку з високими цінами на природний газ і накопиченими боргами за його поставки. Підприємство заявило про пошук компаній, зацікавлених в оренді цілісного майнового комплексу заводу на тривалий період.
На початку березня ОПЗ відновив роботу за давальницькою схемою з групою компаній "ЕРУ". Ця компанія зобов'язалася поставляти йому на переробку до 60 млн куб. м газу на місяць, а отримані аміак і сечовину продавати на зовнішньому і внутрішньому ринках. "ЕРУ" також зобов'язалося виділити понад $ 20 млн за угодами про кредитну підтримку для відновлення роботи заводу шляхом фінансування поставок газу в березні.
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман допускає спробу ще однієї приватизації ОПЗ в 2017 році.