Індустрія та великий бізнес Автор: uabiz Друкувати

Домогосподарка заробила сотні мільйонів на сумочках

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Індустрія, мода, The Cambridge Satchel

    Один з найвідоміших брендів дамських сумочок "The Cambridge Satchel" був створений всього за два дні і зі стартовим капіталом у 600 доларів.

    julie-1.jpgДомогосподарці з Англії Джулі Дін завжди бракувало грошей. Цього разу жінка думала де взяти кошти на оплату навчання своєї дочки. Жінка наважилась створити власний бізнес, маючи в кишені 600 фунтів стерлінгів. Проте у неї було дещо вище за гроші. Вона завжди любила красиві і неординарні речі. В її голові було повно цікавих ідей та думок. От вона і вирішила їх втілити в життя. Джулі вирішила, що вона виготовлятиме шкіряні сумочки.

    Перш за все вона вирішила зайти в інтернет і переглянути сайт відомих брендів сумочок. Вона шукала ті сумки, які б їй найбільше сподобались. Проте їх не було, вони були в неї в голові. Проте жінка навіть і не здогадувалась, що у такий спосіб, вона аналізувала ринок своїх майбутніх конкурентів. А найголовніше те, що подібних сумочок у них не було. тому Джулі взялася за справу.

    Наступним кроком цього стартапу було створення веб-сайту. Та жінка тільки те й вміла, що користуватись комп'ютером та заходити в інтернет. Але вона вчинила досить розумно і професійно: знайшла якийсь портал-самовчитель і на два дні занурилася у вивчення теми. засвоївши її через два дні, вона вже стала мимоволі профі у створенні сайтів. Джулі створила власну сторінку, зідзвонилася з місцевими майстрами, що займаються виготовленням сумок, показала їм малюнки своїх "торбинок" і домовилася про виготовлення пробної партії - для початку 12 штук.

    Потім місіс Дін розмістила оголошення на всіх безкоштовних дошках оголошення, які тільки вдалося знайти. І почала продавати свої торбинки. Кожного клієнта Джулі Дін обходила як рідного: списувалася з ним по електронній пошті, просила неодмінно поділитися враженнями про щойно придбану сумочку та надіслати відгук разом з фотографією. Всі ці матеріали справно викладала на своєму веб-сайті, а також дублювала в сотнях форумів, на яких англійські домогосподарки обговорюють модні аксесуари.

    Джулі Дін робила все сама, тому що у неї не було грошей для найму фахівців: сама ліпила з примітивного конструктора свій перший веб-сайт, сама займалася маркетингом і рекламою, сама знаходила клієнтів.

    Спершу "Кембриджські торбинки" випускалися тільки в темних кольорів - чорні та коричневі, а потім Джулі Дін прийшло в голову урізноманітнити колекцію і вона замовила партію кислотних сумок.

    Ідея сподобалась покупцям і продажі стрімко пішли вгору. Два роки поспіль Джулі Дін продавала торбинки, вона кожного дня і ночі відвідувала модні онлайн-тусовки.

    Фішка домогосподарки - точкова робота з блогерами. Всіх популярних модних графоманів Джулі Дін завалювала подарунками, безкоштовними зразками, розсилками про нові моделі своїх торбинок, вікторинами, анкетами і т. д. Модним блогерам це подобалося і вони розповідали про "крутий бренд" Cambridge Satchel на кожному кроці, на кожній тусовці, на кожній живій виставці, fashion-салоні та міжнародному зльоті.

    Чутки про "Кембріджські торбинки" вийшли за межі Туманного Альбіону. У вересні 2011 року Джулі Дін несподівано подзвонили з журналу Elle UK і запропонували терміново виготовити кілька флуоресцентних торбинок - спеціально для New York Fashin Week. Джулі виготовила і її "Кембриджські торбинки" викликали справжній фурор: коли в залі гасло світло і публіка клацала своїми мильницями зі спалахами у всіх кадрах найефектнішими були її торбинки, які світились. Відразу після цього два наймодніших універмаги Великого Яблука - Bloomingdales і Saks - виставили зразки "Кембріджських кошиків" на своїх вітринах, забезпечивши їх божевільним, але таким, що запам'ятовується слоганом - The Brit It Bag! На Нью-Йоркському Тижні Моди-2012 сумки Джулі Дін користувалися вже сенсаційної популярністю. І в цей момент на сцену виїхав Deus ex machina - Google.

    Пошуковий гігант дізнався про існування "Cambridge Satchel" , а найголовніше це про те, що цей бренд цілком вийшов з інтернету. Google вирішив побудувати навколо історії бренду Джулі Дін всю свою рекламну компанію для браузера Chrome у Великобританії та Ірландії.

    Реклама транслювалась в телевізійному ефірі з кінця вересня до початку жовтня 2012 року, а також на Youtube, де ролик з "Cambridge Satchel" подивилися 5,3 мільйони глядачів. Після цього продажі торбинок від Джулі Дін виросли на 400%.

    У кінці минулого року неможлива компанія неможливої домогосподарки відкрила двоповерховий офіс-салон в лондонському Covent Garden, торговому серці Англії. Весь другий поверх Джулі Дін виділила для посиденьок дорогих блогерів, яким вона завдячує успіхом "Кембріджських торбинок": "Я переконана, що саме блогери запустили мій бізнес. У них немає офісів, а на тижнях моди в Нью-Йорку і Лондоні ми бачимо, як вони забігають в Старбакс, щоб відправити в свій журнал свіжий репортаж про новинки". Джулі Дін їх пошкодувала, і тепер у блогерів є де посидіти і попрацювати в самому центрі Лондона - в офісі Cambridge Satchel. Тут можна випити кафи, а заодно і подивитись на торбинки, та ще й подарунок отримати.

    Що стосується фінансового успіху, то тут теж все чесно і без перебільшень: бізнес, який був закладений на кухні у 2008 році зі стартовим капіталом в 600 фунтів стерлінгів, сьогодні приносить 8 мільйонів фунтів щорічно.

    "Кембриджські торбинки" продаються в 190 бутиках, розташованих в 100 країнах світу.А як тільки Google прийняв стратегічне рішення про підтримку компанії Джулі Дін, до неї прибігла ціла армія дизайнерів і веб-майстрів Google, які і спорудили шедевральний портал під ключ, та ще й безкоштовно.

    article-2217667-192a2a000005dc-739_472x514.jpg

    satchel_217851k.jpg

    rek1.jpg



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми