Реклама та маркетинг Автор: admin Друкувати

В Росії телеканалам дозволять продавати рекламу лише за дозволом Путіна

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: росія, реклама

  Право показувати рекламу в ефірі з 1 січня 2015 року матимуть телеканали, що увійшли до першого мультиплекс, а також канали, що отримали ліцензії Федеральної конкурсної комісії (ФКК) на ефірне мовлення, говориться в повідомленні Мінкомзв'язку РФ.

  9682_1.jpg (30.03 Kb)

  "Якщо неефірний канал придбає ефірний і захоче замінити його контент своїм, то відбудеться зміна ЗМІ-мовника. На це також необхідно отримати дозвіл ФКК, так як ефірна ліцензія видається засобу масової інформації", - уточнили в Мінкомзв'язку.

  Решта каналів повинні працювати по передплатний моделі і ділитися вирученими коштами, отриманими від абонентів, з операторами зв'язку.

  Найближчим часом Минкомсвязь і Роскомнадзор опублікують на своїх сайтах повний перелік каналів, що мають право продавати рекламу.

  Раніше президент Росії Володимир Путін підписав закон, який запроваджує з 1 січня 2015 року заборону на розміщення реклами на платних телеканалах. Закон забороняє розповсюдження реклами в телепрограмах, телепередачах по телеканалам, доступ до яких здійснюється виключно на платній основі і / або / с застосуванням декодуючих технічних пристроїв. При цьому обумовлюється, що такими каналами не є загальноросійські обов'язкові загальнодоступні телеканали, а також телеканали, поширювані на території РФ з використанням обмеженого радіочастотного ресурсу за допомогою наземного ефірного мовлення.

  Закон прийнятий з метою вирівнювання економічних умов діяльності мовників безкоштовних і платних телеканалів, а також дотримання прав споживачів. Зараз існують дві моделі, одна з яких передбачає відшкодування витрат за рахунок реклами, а інша - за рахунок стягнення плати з телеглядачів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ розпочала економічну війну з Японією

  Як відомо більшість російських опозиційних каналів є передплатними, і виживають виключно за зарахунок реклами, так як не мають можливості отримати дозвіл на загальний доступ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми