Гель-лаки стали справжнім порятунком для тих, у кого немає часу на догляд за собою. Зі стійким манікюром бізнес - леді не потрібно думати "про красу нігтів" як мінімум два тижні: при цьому можна займатися будь - якими справами і не боятися, що покриття злізе або потьмяніє.
На думку багатьох жінок, гель-лак негативно впливає на стан нігтів. Перш ніж звинувачувати хімічний склад гель-лаків або погану роботу майстра з манікюру, пропонуємо розібратися у власних діях: чи всі ми робимо правильний догляд за нігтями зі стійким манікюром? Які дії можуть призвести до неприємних наслідків з нігтями? Детальніше про красу та здоров’я ваших нігтів читайте на http://xvatit.com.ua/nigti-manikyur/
Найбільшої шкоди нігтям завдає неправильна процедура зняття гель-лаку з нігтів. Особливо якщо робити її вдома і не професійно. Різні салони краси використовують гель-лаки від різних виробників: у них різний склад, способи нанесення і відповідно різні продукти для зняття складу з нігтів. Тому ваша "змивка" для гель-лаку може не тільки не видалити якісно покриття, але і нашкодити нігтям. Тому не варто знімати гель-лак самостійно, спилювати його або віддирати руками. Разом з гель-лаком, який видаляється самостійно, знімається і верхній шар нігтя, а це призводить до його розшарування і ламкості.
Наносити і знімати гель-лак потрібно строго в салоні краси! А регулярні сеанси манікюру - кращий спосіб боротьби із згубною звичкою віддерти ламкий гель-лак: покриття не встигне відрости до наступного походу в салон.
Покривати нігті гель-лаком можна безперервно за умови здорових нігтів. При цьому нігті під покриттям знаходяться в свого роду захищеному стані. Гель-лак не заважає їх зростанню і оберігає від поломок.
Переваги гель-лаку в тому, що він підходять практично для будь-яких нігтів. Виняток становлять нігті з дуже сильно пошкодженою нігтьовою пластиною або грибковими захворюваннями. У цих ситуаціях перед стійким манікюром краще порадитися з лікарем. Але деякі дрібні недоліки можна сховати саме завдяки стійкому покриттю.
Невеликі тріщини з боків на вільному краї нігтя легко відновлюються акрилом або шовком, поверх якого вже наноситься гель-лак. Таке лікування допоможе протриматися зламаному нігтю до тих пір, поки не відросте його вільний край.
Невеликі ямки і вмятинки на нігтях відмінно вирівнюються базою під гель-лак, додатковим шаром покриття або грамотним підбором кольору манікюру.
Між процедурами стійкого манікюру не варто ігнорувати домашній догляд за нігтями. Обов'язково використовуйте олію для кутикули, щоб зволожити і пом'якшити її.
Незважаючи на те що гель-лак на відміну від звичайного лаку витримує дію чистячих засобів та іншої побутової хімії, не варто ігнорувати прості господарські рукавички: вони не дадуть воді і миючим препаратам висушити шкіру рук і нігті.
Після зими варто подумати і про прийом курсу полівітамінів: вони в цілому оздоровлять організм і поліпшать стан нігтів.