Медицина, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який шлях проходять медпрепарати, щоб потрапити до споживача

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: медприпарати

    Фармацевтичний дистриб’ютор "БаДМ" розповідає про те, чому дійсно важливо дотримуватися всіх умов правильного зберігання та транспортування лікарських засобів. Адже для мільйонів українців наявність якісних ліків в аптеках і медичних закладах стає запорукою життя.

    7587_63160a406d3efb6808fde442fdb838aa.jpeg (31.9 Kb)

    Компанія "БаДМ" забезпечує лікарськими засобами понад 18 000 аптек і лікарень по всій території України. Який шлях проходять медпрепарати, щоб потрапити до споживачів?

    Крок 1. Надійність постачання від фармвиробників

    Провідний дистриб’ютор "БаДМ" співпрацює з ключовими фармацевтичними виробниками як міжнародного, так і національного рівнів. Понад 450 контрактів із виробниками гарантують безперебійне постачання широкого асортименту сучасних ліків і медпрепаратів до 10 складських комплексів компанії у різних регіонах країни.

    Асортиментний портфель "БаДМ" містить 15 000 SKU фармацевтичної продукції. Це дозволяє забезпечити найрізноманітніші потреби споживачів 24/7.

    У 2024 році "БаДМ" розпочав будівництво роботизованих логістичних центрів у 5 регіонах України: Київській області, Одесі, Вінниці, Полтаві та Івано-Франківську. Після завершення проєкту компанія збільшить власний ресурс аптечних складів у 2 рази – загальна площа по всій території країни складатиме 120 000 кв. м.

    Крок 2. Належне зберігання лікарських засобів

    З 2012-го аптечні склади "БаДМ" успішно підтверджують відповідність вимогам міжнародної дистрибуції та сертифікації GDP. Це є гарантією, що дистриб’ютор забезпечує необхідні умови зберігання та транспортування лікарських засобів. Адже до 80% свого життєвого циклу медпрепарати можуть знаходитись у дистриб'ютора.

    У департаменті з якості ТОВ "БаДМ" підкреслюють: "На аптечних складах компанії забезпечені всі відповідні умови для зберігання різних видів лікарських засобів. Термолабільні препарати, до яких відносяться вакцини та ліки для онкохворих, зберігаються в холодильних камерах з постійним моніторингом. Система сигналізації сповіщає персонал у випадку відхилення від встановленого температурного режиму".

    Аптечні склади забезпечені резервними каналами електропостачання: дизель-генераторами, резервними лініями електропостачання, сонячними панелями. У разі виникнення нестандартних ситуацій персонал має план термінових дій. На всіх етапах холодового ланцюга працюють співробітники, які регулярно проходять відповідне навчання та внутрішній аудит системи якості.

    "Війна не стала для нас виправданням щодо зниження вимог якості зберігання. Працівники аптечних складів чітко дотримуються стандартів GDP. Незважаючи на ризики обстрілів, ми робимо все можливе, щоб забезпечити лікарськими засобами тих, хто їх потребує", – підкреслює Катерина Барабанюк, завідувачка аптечного складу "БаДМ" у місті Кривий Ріг.

    Крок 3. Безперебійна логістика до аптек і медичних закладів

    Понад 400 транспортних засобів забезпечують безперебійну логістику "БаДМ" до аптек і лікарень по всій території України. У логістичних центрах компанії впроваджується максимальна автоматизація бізнес-процесів. Використання сучасних технологій, наприклад GoodToPerson, значно прискорює процес формування та розподілу замовлень лікарських засобів.

    "Програмне забезпечення перевіряє всю необхідну інформацію до моменту відвантаження: термін придатності, серію товару, найменування позиції та всі ключові параметри. Обробка даних займає 2-3 секунди, після чого продукція автоматично відправляється на відповідний напрямок", – зазначає Денис Свердленко, заступник директора з розподільчої логістики.

    В.о. Генерального директора ТОВ "БаДМ" Дмитро Бабенко підкреслює: "Ціль компанії "БаДМ" – це постійний розвиток ринку фармацевтичної дистрибуції, щоб задовольнити потреби в лікарських засобах мільйонів людей у всіх регіонах України".



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Топ лайфхаков: куда спрятать деньги Топ лайфхаков: куда спрятать деньги
Важно скрывать личные сбережения от посторонних лиц. Самая очевидная причина – безопасность, скрытые деньги менее подвержены краже в случае взлома или...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми