Медицина, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Можливість повертати ліки в аптеки виявилася фікцією

  • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: аптеки, суспільство, ліки

    З 1 січня 2019 року в Україні набув чинності закон, що дозволяє споживачам повертати в аптеки неякісні лікарські засоби і медичні вироби.

    30_p_471_1_slidertop2.jpg (147.77 Kb)

    Про це інформує прес-служба Міністерства охорони здоров'я України. Таким чином в МОЗ розповіли, як все-таки буде відбуватися процедура повернення ліків і які є реальні підстави для цього повернення.

    "Для цього необхідно пред'явити розрахунковий документ на їх придбання. У такому випадку споживач має право просити повернення сплачених грошових коштів або заміни на аналогічні ліки і медичні вироби, але вже належної якості", - повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

    Також, неналежну якість має підтверджуватися такими документами: висновок про якість лікарських засобів, виданий підпорядкованої лабораторією територіального органу державної податкової служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) і / або уповноваженою лабораторією; розпорядження Держлікслужби про заборону обігу лікарського засобу. Після цього, автоматично з'являється питання, чи реально в такому випадку здавати ліки? Адже за таким алгоритмом, споживачеві необхідно звернутися в лабораторію, яка є не в кожній області. Також необхідно заплатити за дорогі аналізи. "І якщо цей аналіз вкаже, що ліки не якісні - тоді він повинен звернутися до Держлікслужби, і тільки потім - піти в аптеку. Це - дуже довга і дорога процедура, споживачі не будуть витрачати на це час і гроші", - розповіла фармацевт Олена Прудникова.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми