Справжня назва цього коштовного каменю "Надія". Але, незважаючи на усю розкіш та красу, він приносить своїм власникам тільки горе та розчарування. Багато ювелірів припускають, що він коштував більше, аніж легендарний корабель.
У фільмі ця прикраса носила назву "Серце океану", хоча насправді все було трішки не так. Серед багатих пасажирів першого класу "Титаніка" були і американці, господарі синього діаманта "Надія".
Історія проклятого діаманта така: він потрапив до Європи в 1642 році, привезений з Індії знаменитим французьким мандрівником. Відзначимо, що одночасно з діамантом в Європу прибула чума, що забрала тисячі життів. Через якийсь час коштовність потрапила в руки французької королеви Марії-Антуанетти, великої мисливиці за коштовностями. Невдовзі королеві відрубали голову.
Подруга покійної – принцеса Ламбелла, що носила проклятий діамант, була вбита. Зловісний камінь ювелір розпиляв і огранував заново, але це нічого не змінило.
Читайте також: "Побачити Париж, і не стати банкрутом...".
У 1830 році прокляту коштовність купив банкір Генрі Хоуп. Самого банкіра смерть обійшла стороною, а ось його сина отруїли, а онук втратив законне спадщину.
У наступних власників "проклятого" діаманту доля також склалася трагічно. Загалом, з 1958 року коштовність знаходиться у
Вашингтонській галереї самоцвітів, де діамант вкладений в особливий сейф Діамантової кімнати і там лежить до цього дня – за броньованим склом товщиною майже три сантиметри.